gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Adanalı Dizisi 12.Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]

  Müthiş kovalamacadan sonra yakalanan Maraz Ali emniyet’e doğru yol alır. Sorgu odasında Adanalı ve Maraz Ali karşı karşıya gelirler.İdil ise iki banka soyguncusunu etkisiz hale getirip kasiyer kızı kurtarır…Alış veriş için dışarı çıkan Sofia’nın başına beklenmeyen olaylar gelir.Dvd’ci Fikret ve Matador İsmail ise kelepçelerden kurtulmak için Maraz Ali’nin oto yıkma dükkanına giderler…

   
Adanalı Dizisi 12.Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Adanalı Dizisi 13.Bölüm Özeti

  Adanalı Dizisi 13.Bölüm Özeti

  Adanalı, kızını kurtarmak için bir gemiye baskın düzenler; fakat beklemediği bir sonuçla karşılaşır. Adanalı ve İdil’i zor anlar beklemektedir. Maraz Ali, insanları dolandıran sahte doktorun peşindedir. Ayrıca Maraz, mücevher defilesi suygununu da kusursuz bir şekilde planlamaktadır
 2. Adanalı Dizisi 17.Bölüm Özeti

  Adanalı Dizisi 17.Bölüm Özeti

  adanalı zeus adanalı zeus bölümü Adanalı, Zeus'a adım adım yaklaşırken; Maraz Ali’nin namlusu İdil’i işaret etmektedir. Zeus'un eve yerleştirdiği patlayıcılar kendi nabzına bağlıdır. Maraz Ali, Zeus'u yaşatmaya çalışırken Adanalı, Sofia'yı kurtarmak için harekete geçer. Sofia'nın hayatı Zeus'un yaşamasına bağlıdır.
 3. Adanalı Dizisi 25.Bölüm Özeti

  Adanalı Dizisi 25.Bölüm Özeti

  Adanalı artık İdil’den de şüphelenmektedir. Maraz Ali, İdil’e gerçek hayatını gösterir ve İdil’i malikaneye götürür. Mafya babalarının toplantısına baskına giden Adanalı, farkında olmadan İdil ve Maraz Ali’nin peşine düşer. Maraz Ali müthiş bir kaçış planıyla polislerin elinden kurtulur. Bu arada Maraz Ali’nin oto yıkama dükkanında yangın çıkar.
 4. Adanalı Dizisi 28.Bölüm Özeti

  Adanalı Dizisi 28.Bölüm Özeti

  Adanalı ve Maraz Ali depodan çıkabilmek için ve hastanedekileri kurtarabilmek için birlikte hareket etmek zorundadır. Nevzat Müdür, idil'e çok kızgındır. Sofia, Engin'in başından ayrılmaz. Mayınlardan kurtulan Yavuz ve Ali hastaneye koşar fakat bakanın oğlu Emir yine bir sürpriz hazırlamıştır. Adanalı bu seferde bebekleri kaçıran peşindedir.
 5. Adanalı Dizisi 31.Bölüm Özeti

  Adanalı Dizisi 31.Bölüm Özeti

  MACERA DEVAM EDİYOR! Maraz Ali, özgürlüğüne kavuşmak için gün sayarken Adanalı ise yine suçluların peşindedir. Sofia, babasının yolundan gitmeye karar verir ve Polis Akademisi'ne başlar. Ancak Polis Akademisi'nin açılışı sıradan bir açılış olmaz. Berlin'den büyük bir sürprizle dönen İdil, Terörle Mücadele Şubesi'nde göreve başlar.

Sayfayı Paylaş