1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aday

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada kendisinin bir ise aday oldugunu gören, bulundugu isinde kazanci artar. Kadin ise evlenir, evli ise kocasindan çok mal kalir. Bir adayin seçilmesi için sandik basina gittigini gören, sevdigi bir arkadasindan büyük bir menfaat görür.

Aday konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin adayları

gelin adayları

gelin adayları gelin adayı adaylari adayi gelın adayları Kusursuz gelın olmak ıstıyenler Fazla kilolar Düğün günü, gelinliğinizle güzel görünebilmek için önce fazla kilolarınızı atmaya çalışın. Kusursuz olabilmeniz için once kendinizi güzel bulmanız gerekiyor. Nikah gününüzden 2 ay önce kendinizi düzenli bir rejime sokun. Sebze meyve ağırlıklı rejim sizin fazla kilolarınızı...
  2. Anne adaylarına..

Anne adaylarına..

Hamilelik dönemi kıyafet ve giyisileri gebelik süresi boyunca rahat olması gerekir. Bu yüzden kıyafet seçimimizde dikkatli olmamız gerektiğine inanıyorum sizin için ayrı bir motivasyon kaynağı olacak bu kıyafetleri mayoları beğenirsiniz umarım:)...
  3. anne adaylarına süperr abiyeler

anne adaylarına süperr abiyeler

düğün olur bayram olur ne giyeceğim derdi herkesi sararda hamişleri sarmaz mı?? tabiki onlarıda unutmamak lazım diyerek çıktım yola :) enfesss abiyeler buldumm benim agzım acık kaldı siz ne dersiniz bi bakın derim benn:).....buyrunn...
  4. Anne Adayları Nasıl Beslenmeli ?

Anne Adayları Nasıl Beslenmeli ?

Bu konu; gebelikte beslenme hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gebe kaldığınızı öğrenmenizden itibaren hayat sizin için daha farklı olacaktır. Kendinize olduğu kadar artık bebeğinize de son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Hareketlerinizden, oturup kalkmanıza, yiyeceğiniz gıdalara kadar önem vermeniz gereken bir süreç sizi beklemektedir. Bu sayfamızda da sizlere gebelik...
  5. oscar adayları açıklandı mı ?

oscar adayları açıklandı mı ?

Yakında oscar ödülleri verilecekti galiba, yoksa yanlış mı hatırlıyorum :S Eğer öyleyse adaylar da açıklanmıştır diye düşünerek size sormak istedim. Yanlış biliyorsam özür dilerim..

Sayfayı Paylaş