1. Bsjsjsjsjhbs

Bsjsjsjsjhbs Forum Okuru

Adet değilim haftalardır kanamam var yardım

Konu, 'Kadınlar' kısmında Bsjsjsjsjhbs tarafından paylaşıldı.

Ben 18 yasindayim ve adet degilim ve haftalardir kanamam var hem kan geliyo bazen bazen kahverengi oluyo bazen cok koyu kahve ama hep kanamam var yani. Ve kotuuu kokuyoooo cok korkuyorum doktora gitmeye kanseer miyim sizce :( anneannem rahim kanseri olmustu onunda kanamasi ve kokusu oluyodu bildigim. Ne dusunuyosunuz

2. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    canım bence kendi kendine kurma dr.qit enfeksiyon olabilir..enfeksiyonlarda kanama sebebi olabilir...teşhis için dr. qit..

Adet değilim haftalardır kanamam var yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet kanamaları

adet kanamaları

11 yaşında adet yumurtlama olmadan adet olunurmu progestan kullanırken olunurmu progestan kullanırken Ergenlik dönemi, çocukluktan genç kızlığa adımların atıldığı bir dönemdir. Bu dönemde bedensel gelişim ve kişilik gelişimi çok hızlıdır. Kızlarda 9-10 yaşlarında başlayan bu değişim 18 yaşına dek devam eder. Sağlıklı bir kadın olabilmek için gerekli olan değişimlerin...
  2. 7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

mrb 7.haftamdayım ıkı kez kanamam oldu progestan dıye bır ılaç kullanıyorum pazar gununden berı hıç bırsey yoktu bugun gene kahverengi bıseyler geldi hafif agrılarım da var on gundur yatıyorum kafayı yıyecem böyle bışeyle karsılasan varmı
  3. Adet kanamasını söken bitikiler

Adet kanamasını söken bitikiler

Adet gecikmesi çoğu kadın için yoğun stres yaratan sıkıntıların başında gelir. Adet gecikmesi hormonal düzensizliğin yanı sıra üreme sistemine bağlı organlarda patolojik olarak ortaya çıkabilen bir sorundur. Adet söktürmek için evde doğal olarak hazırlanabilen bitkisel çaylardan yararlanılarak sorun çözümlenebilir. Kadınlarda görülen adet düzensizlikleri hem genç yaşlarda hem de ileri dönemde...
  4. Normal adet kanamam var üstüne görme olabilirmi

Normal adet kanamam var üstüne görme olabilirmi

Merhaba 1 aralıkta eşimle korunmadık günüm geçmişti 5.günü test yaptım 2 çizgi çıkmadı 6.günü sabah 2.silik çizgi çıktı aynı akşam adet oldum şu an normal adet kanamam var acaba hamilemiyimdir aldığım test erken gebelik testi bu testte çıktı fakat normal testlerde çıkmıyo eğer bebek varsa tam 15 günlük olduğu içinmi normal testlerde çıkmıyo
  5. anal ilişki sonrası kanamam var yardım lütfen

anal ilişki sonrası kanamam var yardım lütfen

MERHABA BEYZA HANIM . ERKEK ARKADAŞIMLA ALKOL ALDIK DAHA SONRA ARAMIZDA BİR ŞEYLER OLDU ARKADAN İLİŞKİYE GİRDİK ERKEK ARKADAŞIM ÇOK SERT YAPTI VE CANIM YANDI DÜNDEN BERİ MAKATIMDA AŞIRI KANAMA VAR PUDRA SÜRDÜM GEÇMEDİ YARDIMCI OLURMUSUNUZ NE YAPMALIYIM
Etiketler:

Sayfayı Paylaş