1. meraklı melahat

meraklı melahat Forum Okuru

adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında meraklı melahat tarafından paylaşıldı.

selam aranızda adeti geçmeden hamilelik belirtisi yaşayıp hamile olanlar varmı eğer varsa bu belirtiler nelerdir hangi hamilelik belirtilerini erken yaşadınız HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.284
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtilerin başlaması için, beklenen adetin gecikmesi ve 4-5 hafta civarında süre geçmesi gerekir.Her bayan belirtileri yaşıycak diye de bir kural yok.Baş dnmesi ,kusma halsizlik, iştahsızlık,gögüslerde ve kasıklarda hassasiyet belirgin belirtilerdir

adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu?

10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu?

Meraba arkadaşlar hamileliğinde 6. Haftaya kadar hiç bi şekilde belirti hissetmeyen var miii ? Yani illa belirti olur mu mesela regl gününü 10 gün geçince illa belirti olur mu?
  2. Erken Adet Görülmesi Hamilelik Belirtisimi?

Erken Adet Görülmesi Hamilelik Belirtisimi?

adet düzensizliği gebelik belirtisimi,erken adet oldum hamilemiyim,adetim 4 gün geri geldi hamilemiyim,adetin erken gelmesi gebelik belirtisimi,adet kanaması ve gebelik hakkında bilgiler Çoğu kadının hamileliğinin ilk bulgusu görülmeyen adet kanamasıdır. Fakat her kadın düzenli bir adete sahip olmayabilir. Adet kanamaları hastalıklar, mevsimsel değişiklikler, stresten etkilendiği için...
  3. Erken adet olma gebelik belirtisimi?

Erken adet olma gebelik belirtisimi?

Hamile olmanın belirtilerinden biriside erken adet görmek olur, zamanından önce olan kanama hamilelik olarak düşündürüyor. Mevsimsel, stres gibi olaylar erken adet olmanızı tetikleyen sebeplerden birisi olmaktadır. Sizlere yorgunluk getirir yada ani bir hava değişimi dahi etkileyecektir. Erken kanama olması hiçbir zaman kesin hamilelik belirtisi değildir. Hamilelik belirtisi adet gecikmesi...
  4. Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

Merhaba.. Sizlere bir konuda danışmak istedim. Adetim 10 gün gecikti. 4. gününde kan tahlili yaptırdım değer 0.2 çıktı. 10. günü yani bugün tekrardan yaptırdım 13.38 çıktı. Tahlil yaptırdığım hastane bu değerle hamile gözüküyorsun dedi. Başka bir doktor da hamile de olabilirsin olmaya da bilirsin birkaç gün beklemem gerektiğini söyledi. kafam çok karıştı sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim. Bu...
  5. Adet gecikmesinin nedeni sadece gebelikmidir ?

Adet gecikmesinin nedeni sadece gebelikmidir ?

Her kadın düzenli olarak ayda 1 defa adet olmaktadır. Adet olan kadın gerek ruhsal gerekse fiziksel açıdan rahatlamaktadır. Adet kanaması nın düzenli olması gebe kalma açısından önemlidir. Adet gecikmesi,adet gecikmesi nedenleri,adet gecikmesi tedavisi hakkındaki tüm ayrıntılar yazımızın devamın da . Bir çok kadın düzenli olarak adet görsede bir kısım kadının adetleri düzensiz olmaktadır....

Sayfayı Paylaş