1. meraklı melahat

meraklı melahat Forum Okuru

adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında meraklı melahat tarafından paylaşıldı.

selam aranızda adeti geçmeden hamilelik belirtisi yaşayıp hamile olanlar varmı eğer varsa bu belirtiler nelerdir hangi hamilelik belirtilerini erken yaşadınız
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtilerin başlaması için, beklenen adetin gecikmesi ve 4-5 hafta civarında süre geçmesi gerekir.Her bayan belirtileri yaşıycak diye de bir kural yok.Baş dnmesi ,kusma halsizlik, iştahsızlık,gögüslerde ve kasıklarda hassasiyet belirgin belirtilerdir

adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama işleminden sonraki adet gecikmesi yaşayanlar bu başlıkaltından !

Aşılama işleminden sonraki adet gecikmesi yaşayanlar bu başlıkaltından !

Aşılamadan sonra adet gecikmesi, ağrı akıntı adet kanaması adet görme ağrı olurmu durumları bu başlık altından paylaşalım lütfen. Aşılama sonrasında adeti gecikenler bu başlık altından durumlarını yazabilir, bilgi alışverişinde bulunabilirler. Konuyla alakalı bir kaç bilgide biz verelim. Aşılama yönteminden hemen sonra yani üç beş günde yada bir hafta içinde hamilelik belli olmaz meleklerim....
  2. 13 Gün Regl Geçikmesi yaşayanlar

13 Gün Regl Geçikmesi yaşayanlar

Selam melekler Benim reglim 13 gündür gecikti yaptığım idrar tahlilinden de hep negatif sonuç alıyorum kan tahlili için erken mi sizce hiç bu kadar gecikme olup sonunda regl olan var mı aranızda ?
  3. Regl Gecikmesi Gebelik Belirtisi midir ?

Regl Gecikmesi Gebelik Belirtisi midir ?

Adet Gecikmesi Hamilelik Belirtisi Midir Adet Gecikmesi Ve Hamilelik Belirtileri Sevgili melekler, taze anne adayları büyük bir heyecanla anne olmak ister ve bunu beklerler. İlk regl gecikmesiyle birlikte nefesler tutulur, akla ilk gelen gebelik şüphesidir. Oysa regl gecikmesi sadece bir bebeğin varlığını bizlere işaret etmez. Bu yazımızda Adet Gecikmesi Ve Hamilelik Belirtileri ile...
  4. 10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu?

10 gün gecikmede hamilelik belirtisi olur mu?

Meraba arkadaşlar hamileliğinde 6. Haftaya kadar hiç bi şekilde belirti hissetmeyen var miii ? Yani illa belirti olur mu mesela regl gününü 10 gün geçince illa belirti olur mu?
  5. Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

Merhaba.. Sizlere bir konuda danışmak istedim. Adetim 10 gün gecikti. 4. gününde kan tahlili yaptırdım değer 0.2 çıktı. 10. günü yani bugün tekrardan yaptırdım 13.38 çıktı. Tahlil yaptırdığım hastane bu değerle hamile gözüküyorsun dedi. Başka bir doktor da hamile de olabilirsin olmaya da bilirsin birkaç gün beklemem gerektiğini söyledi. kafam çok karıştı sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim. Bu...

Sayfayı Paylaş