Adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar burada mı ?

M

meraklı melahat

Forum Okuru
Adet gecikmeden hamilelik belirtisi yaşayanlar burada mı ?

KIZLAR ADET GECİKMEDEN HAMİLELİK BELİRTİSİ YAŞAYAN KADINLAR BURADA MI ?

Adet gelmeden hamilelik belirtileri Merhabalar meleklerim uzun süreden beridir sizleri takip ediyorum bir arkadaşın vasıtası ile girdim ve inceden izlemeye başladım. Hatta bekardım ve evlendim şimdi benim evliliğim yaklaşık üç aydır çok şükür sıkıntısız devam ediyor. Biraz geç evlendim ve benim adetlerim son derece düzenlidir ortalama 28 29 günde bir adet olurum bu genç kızlığımdan beridir böyle.

Sorum şu meleklerim kadınlar adeti geçmeden hamilelik belirtisi yaşayıp hamile olanlar varmı eğer varsa bu belirtiler nelerdir hangi hamilelik belirtilerini erken yaşadınız ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım normal olarak bir kadının hamile olduğunun ilk işareti regl gecikmesidir. Belirtilerin başlaması için, beklenen adetin gecikmesi ve 4-5 hafta civarında süre geçmesi gerekir. Her bayan belirtileri yaşıycak diye de bir kural yok.

Olası hamilelik belirtileri Şunlardır :

1. Baş dönmesi
  2. kusma halsizlik
  3. iştahsızlık,
  4. gögüslerde ve kasıklarda hassasiyet belirgin belirtilerdir.
Burada yazılan belirtiler olmadan pek hamilemiyim diye düşünenin olacağını düşünmüyorum.

Selamlar hayatım öncelikle evliliğini tebrik ediyor, ömür boyu mutlu olmanı diliyorum. Şimdi planlı bir gebelikte kadın kendisini öncelikle psikolojik olarak hamileliğe alıştırdığından dolayı hemen aşağıdaki konuda yer alan yüzde yüz hamilelik belirtilerin alabilir de almayabilir de.
Yani psikolojik olarak hamile kalma isteği ister istemez sizde yalancı gebelik belirtilerinin de ortaya çıkmasına neden olabilir. bununla da ilgili aşağıdaki konumuz dikkatinizi çekebilir incelemenizi rica ediyorum.

En güzeli bu tür şeylere girmeden hayatım adet tarihinin geçmesini beklemek olacaktır. Daha yenisin heyecanlısın hamile de kalmak istiyorsun ama ne nedir öncelikle bilmek gerekiyor.

Regl Olmadan Hamilelik Belirtisi Yaşama Adet olmadan gebe kaldığını hissetme

Yani bu da olabilir olamaz diye bir şey yok. Zaten regl olmadan önce göğüslerdeki hassasiyet, karında batmalar ve karıncalanmalar, uyku hali durumu aşırı güçsüz ve yorgun olma da bu belirtiler arasında sayılabilir.

Geri