Etiketler:
  1. gurbetkrc

gurbetkrc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

adetim 10 gün gün gecikti

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gurbetkrc tarafından paylaşıldı.

2 yıllık evliyim bebek istedğim için doktora gittim adetlerimde düzensiz di doktor hormon testi ve ulrason verdi ultrason da 5mm kist varmış yumurtalıkta ve hormon testi için adetli gitmem gerekiyomuş ama adetim mart 25 de olacaktım ama bugun ayın 7si ben adet olmadım hiçbir adet belirtim yok test yaptım ama negatif çıktı lütfen böyle bişey yaşayan cevap yazarmı..?

2. irem1994

irem1994 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Canim cevap yazmak istedim cunku ben cok stres yapiyodum 4 aylik evliyim benimde yumurtaliklarimda kist vardi 2 mm cikolata kisti hemde nisanin 5 inde regl olmam gerkiyodu ama olmadim kasiklarim ve bacaklarm o kdr agriyoki adet olcam sandim ama gebeymisim 3 haftalik herkesin bunyesi farkli test yanlis olabilir kan versen bi yada tekrar denesen testi

asiye sarı ve gurbetkrc bunu beğendi.
  3. gurbetkrc

gurbetkrc Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    irem hanım bilmiyorum hafif kasık ağrılarım var ama hala regal olmadım kan da hemen belli oluyo diyolar pazartesi yaptırmayı düşünüyorum size çok sevindim allah bana da nasip etsin inş

adetim 10 gün gün gecikti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

adetim 10 gün gecikti test negatif hamile miyimdir

slmm benım su sorum su adetim 10 gün gecıktı saglık ocagında ıdarar testı yaptırdım negtıf çıktı kasıklarım agryo kanamam gelcek gıbı karnıma agrılar gırıyo halsızlık var uzerimde aylık konrtolerımde hıc bı sorunum yoktu acaba ne olmus olabılır kıı kafam karmakarısık adet duzesızlıgımde yok hap falanda hıc kulanmadım neolabılır kı şimdiden teşekkur ederim hepınıze...
  2. adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce  sizce nedr

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sizce nedr

adetim 10 gün gecikti test yaptım negatif cıktı ertesi gün hapı içmiştim 20 gün önce sonra bir kac damla kan geldi sürtünme yoluyla ilişkiye grdk üstüne bosalmada olmadı
  3. Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

Adetim 10 gün gecikti gecikme yaşayanlar baksın Hamilemiyim ?

Merhaba.. Sizlere bir konuda danışmak istedim. Adetim 10 gün gecikti. 4. gününde kan tahlili yaptırdım değer 0.2 çıktı. 10. günü yani bugün tekrardan yaptırdım 13.38 çıktı. Tahlil yaptırdığım hastane bu değerle hamile gözüküyorsun dedi. Başka bir doktor da hamile de olabilirsin olmaya da bilirsin birkaç gün beklemem gerektiğini söyledi. kafam çok karıştı sevinsem mi sevinmesem mi bilemedim. Bu...
  4. Hcg <2,00 çıktı adetim 11 gün gecikti

Hcg <2,00 çıktı adetim 11 gün gecikti

Merhaba ben 9 ocakta adet oldum 14 ünde adetim bitti 22 ocakta erkek arkadaşım ile sürtünme yolu ile bişeyler yaşadık ben zevk suyundan şüphelendim. Normalde adetim düzensiz yani 27 gün ila 33 gün arasında olurum genelde. Bugün 20 Şubat çoktan adet olmam gerekirdi fakat olmadım. Kan testi yaptırdım sonuç
  5. Hamilemiyim adetim 15 gün gecikti

Hamilemiyim adetim 15 gün gecikti

Hayirli aksamlar bir sorum olacakti Son adet tarihim 10 haziran adetim geceli 15 gun oldu iki kere gebelik testi yaptirdim biri pozitif biri negatifti 11.gunumde kan testi yatim 0.26 yani negatif bu degerin artma ihtimali varmi basina boyle birsey gelen varmi adt olacakmisim gibi sancilarim oluyor ama geciyor gogsum 2 gundur sisti agriyor dokununca . Bir akil verin

Sayfayı Paylaş