Adetim 2 3 gün geçti kahverengi akıntılarım var hamilemiyim

Adetim 2 3 gün geçti kahverengi akıntılarım var hamilemiyim
Arkadaşlar merhaba 2 senelik evliyim daha önce bir düşük yaptım sonrasında tek yumurtam da kist oldu tedavi gördüm nisan 8de adet gordum 27 gunde bir adet oluyorum adet gunum 2 yada 3 gun gecikti kahverengi akintilarim oldu hamilemiyim yoksa adetmi olucam goruslerinizi bekliyorum

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Tamda test yapılacak zamana ve kıvama gelmişsiniz test yapmadınız mı ? Önce bi testi yapın onun üzerine konuşalım daha iyi olur.

Adetim 2 gün geçti hamilelik olabilirmi ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adetim 10 gün geçti test yaptım pozitif çıktı Adetim 10 gün geçti test yaptım pozitif çıktı
Adetim 10 gün geçti iki tane test yaptım pozitif çıktı göğüs agrım bel agrısı iştahsızlık ve idrarımda koyulaşma vardı yalnız 4 gün geçti göğsüme bastırınca Ağrı oluşuyor ve belirtilerim Yok sizce bebek gelişimi durmuşmudur lütfen yardım
Soru-Cevap 3
Kizlr hamile kalmak istiyorum adetim 1 gün geçti hamilemiyim ? Kizlr hamile kalmak istiyorum adetim 1 gün geçti hamilemiyim ?
Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum. Benim adetim 1 gun gecikti sabah kalktım idrar testi yaptım negatif çıktı. Ama karnım ve kaşıklarım cok ağrıyor sizce hamilemiyim.
Soru-Cevap 1
adetim  gün geçti hamilemiyim adetim gün geçti hamilemiyim
merhaba bnm adetim 2 gün gecikti ama bi belirti yok hamile kalma olasılığım varmı? sadece siskinlik var ve dn gece idrara fazla kalktım gibi sizce ne olabilir olmasını cok istiyorum ama korkudan bakamıyorum? nolur cevap verin....
Soru-Cevap 1
Adetim 20 gün geçti hamilemiyim Adetim 20 gün geçti hamilemiyim
Hayırlı geceler 8 Mart kadınlar gününde hasta oldum 13 martta bitti hala hasta olmadım sizce hamilemiyim 20 gün oldu hala hasta olmadım sizce hamilemiyim
Soru-Cevap 1
Adetim 2 gün geçti hamilelik olabilirmi ? Adetim 2 gün geçti hamilelik olabilirmi ?
Simdi arkadaslar, benım gunum 2 gun gecti kanda beta hcg 1.5 cıktı doktorum bana 10 gun sonra tekrar gel dedi netlessın belki gec dollenme olmustur dedi, benım goguslerımde asırı mavı damarlar var goguslerım sızlıyor ve ucları yumuk yumuk oldu...
Soru-Cevap 1