adetim 2 gün geçti gebelik testi yapmalımıyım

X.x.x

Yeni Üye
Üye
adetim 2 gün geçti gebelik testi yapmalımıyım
Merhaba yorum yazarsanız sevinirim..bir süredir çok hassasım bir anda sinirleniyorum bir anda ağlıyorum bir anda yumusuyorum çok degisigim..sabah bulantılarım oluyor ara ara.bel ve kasik ağrılarım oluyor..sık idrara çıkıyorum ve şuanda 2 gün gecikti adetim aceba hamile olasılığım varmı test yaptirabilirmiyim.

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Merhaba evet yazdıklarınız gebelik belirtisi ama durum psikolojikte olabilir. 2 günlük adet gecikmeniz var bugün gebelik testi yapabilirsiniz

Levolu günler.....1 hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Selam Kızlar hangi günler regl oluyorsunuz hadi topiğe gelin Selam Kızlar hangi günler regl oluyorsunuz hadi topiğe gelin
Düşündümki buraya regl günlerimizi yazarsak birbirimizi takip edebiliriz :D:D İlk ben başlayayım ve ardından sizleride bekliyorum :D:D 8 Nisan 2013 dua edin en son 8 martta kalayım haydi kızlar buyrun...
Meleklerin Günlüğü 13
Levolu günler.....1 Levolu günler.....1
Sevgili Günlük, yine cok yorucu bir gün gecirdim malum 2 kisinin isine daha üstüme aldim. Eve gelincede levonun hala yattigini görünce cok...
Meleklerin Günlüğü 9