adetim 2 gün geçti gebelik testi yapmalımıyım

X.x.x

Yeni Üye
Üye
adetim 2 gün geçti gebelik testi yapmalımıyım
Merhaba yorum yazarsanız sevinirim..bir süredir çok hassasım bir anda sinirleniyorum bir anda ağlıyorum bir anda yumusuyorum çok degisigim..sabah bulantılarım oluyor ara ara.bel ve kasik ağrılarım oluyor..sık idrara çıkıyorum ve şuanda 2 gün gecikti adetim aceba hamile olasılığım varmı test yaptirabilirmiyim.

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Merhaba evet yazdıklarınız gebelik belirtisi ama durum psikolojikte olabilir. 2 günlük adet gecikmeniz var bugün gebelik testi yapabilirsiniz

10 gün geçti adetim hamile ola bilirmiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adetim 6 gün geçti hamilemiyim? Adetim 6 gün geçti hamilemiyim?
Merhabalar benim ayın 15nde adet olmam lazımdı bu ayın 9nda bir rahatsızlığım dolayısıyla kan testi yaptırdım ama negatif çıktı şimdi adetim 6 gün geçti yaklaşık 2-3 haftadır adet olacakmış gibi belirtiler yapıyorum akıntım çok fazla kasık bel ve...
Soru-Cevap 3
Yumurtalığımda kistim var adetim 22 gün geçti yardım lütfen Yumurtalığımda kistim var adetim 22 gün geçti yardım lütfen
Benim sol yumurtaligimda kistim var bu yuzden hormonal dengelerim bozuldugu icin ilacla adet goruyorum. 3 ay olmayip 2 ay oluyorum. Gecen ayda ayni sorunu yasadim ve Tarlusal diye bir ilacla adet gordum. Adetimin uzerinden 22 gun gecti ve bugun...
Soru-Cevap 11
Adetim 14 gün geçti test negatif adet olmadım yinede Hamile miyim? Adetim 14 gün geçti test negatif adet olmadım yinede Hamile miyim?
Adetim 14 gün gecikti 4 gün önce gebelik testi yaptım erken sonuç verenlerinden ama tek çizgi çıktı fakat hala regl olmadım bazen böyle geç olduğum oluyor geçen ayda 4 gün aksamıştı ama şuan telaşlanıyorum yardımcı olurmusunuz?
Soru-Cevap 1
Adetim 3 gün geçti az oldub acaba bu Gebelikte üstüne görme mi ? Hamile olabilir miyim Adetim 3 gün geçti az oldub acaba bu Gebelikte üstüne görme mi ? Hamile olabilir miyim
Merhaba arkadaslar az once misafirlikten geldim. Kadinca sohbetler ederken bu ay 6 gun adet gecikmesi yasadim ama 3 gun az miktarda adet oldum falan diye konustum. Ikinci cocugu istedigimi biliyor. Arkadasimda ilk cocugunda normal adet gecikmesi...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 4
10 gün geçti adetim hamile ola bilirmiyim 10 gün geçti adetim hamile ola bilirmiyim
Merhaba arkadaşlar öncelikle bir sorum olucak edetim 10 gün gecikti ama ben adetimden 3 gün önce kan tahlili yaptirmistim negatif ama tabi doktora gostermedim ben anladim negatif olduğunu sizce hamilemiyim hic adet belirtilerim de yok rahim...
Soru-Cevap 1