Adetim 4 gün gecikti stres te yaşadım gebelik testi negatif çıktı

• Konbuyu başlatan Morvampir
  • Başlangıç tarihi
Gidemedim çünkü çok yoğunum fırsat bulamadım. Testi bugün tekrarlayacağım. Ama göğüslerim küçük ve hiç bir hassasiyet yok. Kendimi hamile gibi hissetmiyorum. Testten sonra size geri döneceğim.

Bugün testi yeniledim. Erken gebelik testi yaptım ve yine negatif çıktı. Prospektüste okuduğuma göre %99 doğruymuş bu test. Eczacıya sordum bu en iyisi doğruluk olarakta öyle dedi. Bugün gecikmede 8.günüm. Huzursuz bağırsak sendromum var şuan o ağrıyı da çekiyorum. Ayaklarıma sıcak su koyuyorum, çörek otu ve bal yiyorum, kekik içiyorum, maydonoz suyu içiyorum gelirmi ki diye. Akıntım devam ediyor bazen yeşilmsi gibi oluyor. Hala hiçbir belirtim yok. Pazartesi inşallah doktora gideceğim. Siz şuan ne düşünüyorsunuz? neden şüpheleniyorsunuz?

Ben baştan beri gebe olmadığınızı zaten vurguladım. Tüm bulgular enfeksiyon yönün de doktora görünmeniz de fayda var.

Sıze ne kadar Teşekkür etsem azdır dualarımdasınız pazartesi inşallah gideceğim. Sizi de bilgilendireceğim. İyi geceler

Yumurtlama günlerinde ilişkiye girdik şuan 5 gün adetim geçti kasıklarım da ağrı var midem bile arada bulanıyor gibi oluyor kramp giriyor karnıma ara sıra. Biraz önce test yaptım negatif çıktı oysa hamile gibi hissediyordum ne yapmalıyım

Yumurtlama günlerinde ilişkiye girdik şuan 5 gün adetim geçti kasıklarım da ağrı var midem bile arada bulanıyor gibi oluyor kramp giriyor karnıma ara sıra. Biraz önce test yaptım negatif çıktı oysa hamile gibi hissediyordum ne yapmalıyım

Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmanın yanlış ve yanıltıcı olduğunu benzer sorularda hep belirtmekteyiz. Adetinizde en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa testi tekrar yapın.

Geri