Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

semrah

Yeni Üye
Üye
Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?
adetime 14 gün var ama kasıklarım sızlıyor ğögüslerim acıyo dokunamıyorum belim ve bacaklarımda ağrıyor size hamilemiyim ?test yapsam çıkmaz dimi daha çok erken test için :(

sevde 7

Daimi Üye
Üye
şuan yumurtan çatlıyo olabilir hamile kalmayı istediğimi,z zamanlar hiç fark etmediğimiz durumları fark ediyoruz eğer bebk şstiyorsanız sıkı çalışın kıymetli günlerdesiniz

S

sevda27

Forum Okuru
canı m slmlar herkese ben geçen ay gonal f iğne tedavisi uyguladım ama dediğin belirtiler bendede oldu ama sonuç negatif umudunu kırmak istemem ama herkeste belirtiler farklı oluyomuş ben 8 yıllık evliyim ve rahmimin yarısı yok bide polikistik over var inşallah istedğini verir rabbim umutlu ol herzaman allahım isteyen herkese nasip etsin bebiş çünki mahrumluğu çok zor

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Malesef test için çok erken davranmışsınız. adetinize en erken 3 gün kala test yaptırdığınız tastikde sonuç alabilirsiniz. En net sonucu nası alayım diyorsanız adetinizin üzerinden geçmiş olmasına özen gösterin.

H

halimetunc

Forum Okuru
Slm arkadaşlar Bişey soracam bana yardmci olurmusunuz bu ay folio ilacını kulandim adetime bu hafta kala hastalandm niye acaba cevap verirseniz sevinirim