Adetime 7 Gün Var ve Belirtilerle İlgili Bilgi Almak İstiyorum Kızlar

Adetime 7 gün var son 3 aydır hamile kalamıyorum sürekli konuşmaları okuyup tavsiyelere uyduğum halde bu ay biraz umudum var gibi fakat hiçbir belirtim yok hcg testi yaptırsammı

Gecikmeniz yok .Gebelik belirtileri gebeliğin 4-5 ci haftasında başlar.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..Sevgiler.

Merhaba. Düzenli adet görüyorum. Adet günüme 12 gun kala kasik agrisi cekiyorum. Gece karnimin guruldayip acikmasiyle uyaniyorum. Karnimda garip bir agri ve gerilme var sanki. gece uykusuzluk cekiyorum guznduz esneye esneye uyuyorum.2 kere idrar testi yaptm olumsuz cikti şimdi 6 gunum var adete ayni sikayetlerim devam ediyor. Kan testi yaptirmalimiyim yoksa bekleyim mi. Simdi yapsam cikmazmi

Merhaba bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz.+Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi de olmaz.Gecikmeniz olursa test yaparsınız

Arkadaslar yjmurtlama gununu belirleyen test var duydunuzmu bilmiyorum ovulasyon testi internetten siparis verebilirsiniz ayni gebelik testi gibi yapiliyor iki cizgi cikinca yumurtlama olmus demektir o gunu ve ertesi gunu degerlendirirsemiz Insaallah hamile kalma olasiliginiz yuksek