Adidas Neo Summer Koleksiyonu

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Adidas Neo Summer Koleksiyonu
adidas neo summer
adidas, ürünleri, yaz koleksiyonu, yeni sezon modelleri, adidas neo summer yaz koleksiyonu hakkında bilgi ve model burada

Adidas Neo Summer ile Bu Yaz Renkli Geçecek gibi görünüyor.
adidas Neo, Summer 2011 Koleksiyonu, modayı takip eden ve günlük yaşamda spor giyim tarzını seven gençlere rengarenk ve ilgi çekici ürünler sunuyor. Gençler, ayakkabıdan tişörte, denim pantolon ve eteklerden aksesuarlara kadar günün her saatine uygun ürünleri adidas Neo’da bulabiliyor.

adidas-24a.jpg
adidas‘ın genç, dinamik ve trendy bir parçası olan Neo, yepyeni Neo Summer Koleksiyonu’nu hayattan zevk almayı bilen gençlerin beğenisine sunuyor. Neo Summer, canlı tonlar, geometrik şekiller ve ilgi çekici desenlere sahip spor tekstil ürünleri, ayakkabı ve aksesuarlarla dolu bir koleksiyon ile özellikle modayı takip eden stil sahibi gençlere, renkli bir yaz mevsimi vaat ediyor. Yazın keyfi, adidas Neo Summer Koleksiyonu ile çıkıyor.


adidas3-329.jpg
adidas Neo Summer Koleksiyonu’nda, uzun yaz günü ve gecelerinde, her saate uygun bir ürün bulunabiliyor. Neo Summer 2011, genç kızların vazgeçilmezi, rengarenk flipfloplar, şortlar, denim etekler, taytlar, değişik desenlerde çantalar, şapka ve kemerlerle dolu.

adidas1-4b.jpg

Neo Summer 2011 Koleksiyonu’nda, genç erkeklerin de tarzına tarz katacak pek çok ürün bulunuyor. Koleksiyonda, grafik tasarımlı tişörtlerden denim pantolonlara, kareli gömleklerden polo tişörtlere, iddialı renklerdeki ayakkabılardan klasik modellere kadar her zevke ve tarza uygun bir adidas Neo seçeneği sunuluyor.
 
Üst