Adım adım modern salon dekorasyonu

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Adım adım modern salon dekorasyonu
Salon dekorasyonlarınızda küçük dokunuşlar ve modern görünümler ile bambaşka havalar yakalamaya hazır mısınız? Modern görünümlü bir salon dekoru için yapacağınız son derece kaliteli tercihler ile salonlarınızı istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz. Salon dekoru nasıl yapılır ve şık salon dekorunda yol gösterici ipuçları ile size vereceğim fikirler sayesinde salonlarınıza muhteşem bir hava kazandırabilirsiniz.

1444880528898_hg0814Bowen022R1.jpg


Mavi ve beyaz renklerle salon dekoru nasıl yapılır diyenlere öneri olan üstteki resimim maviyi fazla kullanmasa da görünüm olarak huzuru ortama hissettirmede etkili bir görünüm yakalanmışa benziyor. sizce de öyle değil mi? Salonda yer alan farklı tasarım sarkıt aydınlatma tasarımları, şık uzanma koltukları, canlı çiçekler ile spora yakın bir modernlik elde edilmişe benziyor. Beyaz badanalı bir salon dekoru ile ferahlık ve geniş bir görünüm ile beklenilen şık ayrıntılar daha çok hissettirilebilmektedir.

beyaz-küçük-salon-dekorasyonları1.jpg


Üstteki modern beyaz kanepe modeli odadaki modernliğin büyük bir bölümünü sırtına yüklemişe benziyor. Kullanışlı raflı kitaplık formundaki tasarım ise her türlü objeye ev sahipliği yapan görünümü ile salonlarda aranılan değişimin yakalanabilmesine müsaade etmişe benziyor. Aydınlatma ürünü kitap okuma saatlerinde fazla alan aydınlatmadığı için tam da kullanışa elverişli bir görünüm ile sahip olabileceğiniz modern bir tasarım olabilecektir.

mavi-salon-dekorasyon-fikirleri-2016.jpg


Mavi ve beyaz bir salona ancak bu kadar yakışır. Üstte mavinin tonları ve beyazın her yerde kendini ortaya koyan bütünleyici görünüme yer verişi ile asla karşı koyamayacağınız bir dekoratifliğe yer verecektir. Salon perdeleri, duvarlarda şeritler halinde mavinin aynı tonu ile duvarlardaki ahengin canlandırılıyor oluşu ve objelerde aynı tonlarla elde edilen bütünlük ile modern bir salon ve yemek odası bütünlüğü resimde beklenilen standartta modernlik ile karşımıza çıkabilmektedir.


salon-dekorasyonu-5.jpg


Sade bir görünüm gibi dursa da alttaki görünümde de modern objelerle salonda modern görünüme yer açılmaktadır. Koltuk takımı, sarkıt lambalar, tablolar ve perde ile salon sanki bir sanatçı elinden çıkmışcasına mükemmel görünmüyor mu? Siz de bu tarz modern salon dekorları için benzer dekoratiflikler ya da dekor objelerinden faydalanma tercihinde bulunabilirsiniz.

salon-mobilya-dekorasyon5.jpg
 
Üst