Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi iletişim bilgileri
Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi iletişim bilgileri Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi randevu alma Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi randevu iptal etme Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi ulaşım bilgileri Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi telefon numarası Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi iletişim bilgileri kaynaklarına yer veriyoruz ve randeevu almak isteyenler için ise Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi randevu alma aldığı randevuyu iptal etmek isteyenlerede Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi randevu iptal etme işleminin gerçekleşmesi için Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi telefon numarası sunuyoruz arkadaşlarım.


hastane6-14d.jpg


Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi
Hastane Adı: Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi
Telefon: (0416) 444 82 02
Faks: (0416) 227 08 63
Adres: Barbaros Mah Atatürk Bulvarı T.C. Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi
İl: Adıyaman
İlçe: Adıyaman Merkez
Web Adres: www.82yildh.gov.tr
Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi adres ve iletişim bilgileri. Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi tanıtım sayfası. Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi randevu alma.

Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi Hakkında

VİZYONUMUZ

Tüm özel ve genel uzmanlık dallarının bulunduğu bütün görüntüleme ve laboratuar tekniklerinin yapıldığı,ileri teknoloji imkanlarınınkullanıldığı,sağlık ve kalite; bölgemizin “Öncü” Hastanesi olmak

MİSYONUMUZ

Ulusal standartlara uydun,hasta haklarını koruyan,güvenilirigüler yüzlü,sosyal doku ile uyumlu, sürekli kendini yenileyen, sağlık hizmeti üretmek.
 
Üst