admin dedigin nasil olmali(adminlerin affina siginarak:)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admin ve Modlari nasil kizdiririm diye soruyorsaniz

Admin ve Modlari nasil kizdiririm diye soruyorsaniz

Admin ve Mod nasıl kızdırılır: * Daha önceden açılmış bir konuyu aynen kopyalayıp yeniden açın * Konu ile ilgisi olmayan gereksiz muhabbetlere girin forum üyelerine sataşıp ortamı karıştırın * Sürekli pm atıp hal hatır sorun * Kilitlenmiş bir konunun anahtarını sorun, yoksa çilingir çağıracağım şeklinde tehdit edin * Nickinizi haftada bir değiştirmek isteyin * Arama yapmadan...
  2. Adminlerin özellikleri

Adminlerin özellikleri

1-)Admin ezeli ve ebedididr 2-)Admin her zaman her koşulda haklidir. 3-)Admin söylediği sözün arkasındadır 4-)Admin kati ve disiplinlidir. 5-)Admin diğerlerinden farklidir öyle olmak zorundadir. 6-)Admin OnuR u ilkeleri ve karizmasi için yaşar 7-)Herkes admine karşida olsa o bildiğini yapar 8-)Admin yalan sölemez sölemişse mutlaka bir bildiği vardır veya yanliş anlaşilmiştir. 9-)Admin...
  3. Geleceğin ADMİNİ....

Geleceğin ADMİNİ....

komik bebekler komikbebekler Meleklerim son araştırmalara göre geleceğin admini büyük uğraşlar sonucunda bulundu... İşte geleceğin admini.... Not: kıskananlar çatlasın... :D * *...
  4. Admine tesekkur..!!

Admine tesekkur..!!

Sevgili adminimiz ve yoneticilere sitemizden rica ettigimiz cinsellik reklamlarini mesajlarimizdan goruntusunu kaldirdiklari icin cok tesekkur etmek istiyorum.. Bu denli duyarli olmaniz bizim sesimiz ve taleplerimizin sizin icin de onemli oldugunu gosteriyor.. Tekrar tesekkur etmek istiyorum isinizde kolaylik diliyorum....

Sayfayı Paylaş