adminlerin dikkatine örnek admin nasıl olmalı admin olmak zor işşşşşşşşşş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Admın olmak zor iş

Admın olmak zor iş

User018: Merhaba sitenin sahibi sen misin? Admin: Hayır efenim adminiyim ben sahibi başka birisi. User018: adminiyim ben ne demek Admin: Yani yöneticisiyim efenim sorun nedir? User018: Bak sen yöneticiymiş hahahah hiç gülcem yoktu Admin: Yöneticiyim tabi, beğenemedin mi? User018: 3-5 kişiyi toplamış etrafına bi de yöneticiyim diyor. Admin: Efenim soruna gelsek User018: Artislik yapma,...
  2. Admin nasıl çıldırtılır!?

Admin nasıl çıldırtılır!?

-selam -selam naber? -iim senden? -iim bende tşk. -adminim bugun çok şıksınız. -tşk ederim -adminim bugun dişleriniz pek beyaz -tşk ederim -adminim .. -yeter ulan -selam naber -iyim sen nasılsın -iim bende -adminim -efendim canım -cay içermisiniz. -yok tşk -kahve -sagol -nescafe -hay senin -admin kardeş selam kolay gelsin -sağol -ee sen nasıl admin oldun anlatsana...
  3. Geleceğin ADMİNİ....

Geleceğin ADMİNİ....

komik bebekler komikbebekler Meleklerim son araştırmalara göre geleceğin admini büyük uğraşlar sonucunda bulundu... İşte geleceğin admini.... Not: kıskananlar çatlasın... :D * *...
  4. Admın olmak zor iş:=)kopmak garantı:=)

Admın olmak zor iş:=)kopmak garantı:=)

« Sonraki Komik Yazı Önceki Komik Yazı » Admin Olmak Zor İş User018: Merhaba sitenin sahibi sen misin? Admin: Hayır efenim adminiyim ben sahibi başka birisi. User018: adminiyim ben ne demek Admin: Yani yöneticisiyim efenim sorun nedir? User018: Bak sen...

Sayfayı Paylaş