Adobe Reader Vista sürümü 8.1 çıktı

M

Misafir

Forum Okuru
Adobe Reader Vista sürümü 8.1 çıktı
Adobe Reader Vista sürümü 8.1 çıktı < Konu Resmi..> Acrobat Reader'ın Vista'da çalışabilecek yeni sürümü yayınladı. 8.1 kod numaralı yeni sürüm Vista desteği ile birlikte uzaktan yazdırma özelliği ile de dikkat çekiyor. Adobe'un platform bağımsız belge görüntüleme aracı Acrobat Reader'ın Vista üzerinde de çalışabilecek yeni sürümü yayınladı. 8.1 kod numaralı yeni sürüm Vista desteği ile birlikte uzaktan yazdırma özelliği ile de dikkat çekiyor. FedEx Kinko desteği ile bu özellik yeni sürüme eklenirken, Microsoft Office 2007 ile daha ileri seviyede entegrasyon da yine yeni sürüm aracılığı ile sağlanıyor.
Yeni sürümü kullanan Acrobat kullanıcılarını bekleyen kullanışlı özelliklerden bir diğeri de üçüncü parti bir yazılıma ihtiyaç duyulmaksızın doğrudan Microsoft Office uygulamaları içerisinde çalışırken, Excel-Word-PowerPoint dosyalarının PDF olarak kaydedilebilmesi özelliği. Macintosh kullanıcıları için Flash filmi oynatabilme desteği de eklenen yeni sürüm sayesinde, Mac kullanıcıları QuickTime'ı açma külfetinden de kurtulmuş olacak. Özellikle kurumsal kullanıcılar hedef alınarak tasarlanan yeni FedEx Kinko's araç çubuğu sayesinde uzaktan yazdırma işlemleri de gerçekleştirilebilecek.

Adobe Photoshop CS2 indirin hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Android Telefonlar İçin Adobe Flash Player İle İlgili Önemli Bir Bilgi ! Android Telefonlar İçin Adobe Flash Player İle İlgili Önemli Bir Bilgi !
Android Telefonlar İçin Flash Player Adobe Flash Player Desteği Android Telefonlar İçin Android...
Teknik Destek 0
Adobe Flash Player 10.0.12.36 son sürümü indirmek isteyenler buraya Adobe Flash Player 10.0.12.36 son sürümü indirmek isteyenler buraya
Adobe Flash Player 10.0.12.36 free download Adobe Flash Player 10.0.12.36 son sürüm indirme Siz de son zamanlarda benim gibi mozillada sorun mu yaşıyor sunuz, videoları istediğiniz gibi izliyemiyor musunuz, animasyonlar görünütlenmiyor...
Teknik Destek 0
adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum
arkadaşlarım flashları oynatamıyorum acaba adobe flash player'in en son sürümünü nereden ve nasıl indireceğimi söyler misiniz. Bu arada işletim sistemim windows7 32 bit ve mozilla için istiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.
Soru-Cevap 2
Okuyucu - The Reader Fİlm Tanıtımı Okuyucu - The Reader Fİlm Tanıtımı
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 0
Adobe Photoshop CS2 indirin Adobe Photoshop CS2 indirin
Profesyonel görüntü düzenleme standartı ve Photoshop dijital görüntü işleme hattının lideri Adobe® Photoshop® CS2 yazılımı, isteyebileceğinizden fazlasını sunuyor. Devrim yaratan yaratıcı araçlar olağanüstü sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor...
Photoshop 1