Adobe Reader Vista sürümü 8.1 çıktı

M

Misafir

Forum Okuru
Adobe Reader Vista sürümü 8.1 çıktı
Adobe Reader Vista sürümü 8.1 çıktı
hbr_877_d.jpg

Acrobat Reader'ın Vista'da çalışabilecek yeni sürümü yayınladı. 8.1 kod numaralı yeni sürüm Vista desteği ile birlikte uzaktan yazdırma özelliği ile de dikkat çekiyor.
Adobe'un platform bağımsız belge görüntüleme aracı Acrobat Reader'ın Vista üzerinde de çalışabilecek yeni sürümü yayınladı. 8.1 kod numaralı yeni sürüm Vista desteği ile birlikte uzaktan yazdırma özelliği ile de dikkat çekiyor. FedEx Kinko desteği ile bu özellik yeni sürüme eklenirken, Microsoft Office 2007 ile daha ileri seviyede entegrasyon da yine yeni sürüm aracılığı ile sağlanıyor.

Yeni sürümü kullanan Acrobat kullanıcılarını bekleyen kullanışlı özelliklerden bir diğeri de üçüncü parti bir yazılıma ihtiyaç duyulmaksızın doğrudan Microsoft Office uygulamaları içerisinde çalışırken, Excel-Word-PowerPoint dosyalarının PDF olarak kaydedilebilmesi özelliği. Macintosh kullanıcıları için Flash filmi oynatabilme desteği de eklenen yeni sürüm sayesinde, Mac kullanıcıları QuickTime'ı açma külfetinden de kurtulmuş olacak. Özellikle kurumsal kullanıcılar hedef alınarak tasarlanan yeni FedEx Kinko's araç çubuğu sayesinde uzaktan yazdırma işlemleri de gerçekleştirilebilecek.
 
Üst