Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

AF bebek isimleri

Konu, 'a-Erkek İsimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Afer: çok beyez, bembeyaz
    Affan: kötü şeylerden kaçınan kötülüklerden uzaklaşan

Afgan: heyecanlı, çabuk öfkelenen

orta asya' da yaşayan müslüman bir kavim
    Afuv: daima affeden, merhametli

esmaü'l-hüsna'dandır "abd" takısı alarak kullanılır
    Afif: namuslu

Afil: uful eden, grup eden, batan (güneş, yıldız)

görünmez olan, kaybolan
    Afşar: atak, uyumlu, oğuz boylarından birinin adı (avşar)

Afşin: zırh, silah

sultan alparslan'ın komutanlarından biri
    savaşta kulanılan giysi

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    afgan cokgarip gider bnce

AF bebek isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek İsİmlerİ

Bebek İsİmlerİ

bebiş isimleri bebis isimleri ada erkek ismi kız bebiş HAYDİ BU BÖLÜME HERKES EN BEĞENDİĞİ BEBİŞ İSİMLERİNİ YAZSIN BEN BAŞLIYORUM KIZ ERKEK ŞEVVAL OZAN AÇELYA ORKUN SERTAB SERHAT BENİM İKİZLERİM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE BANA İKİ İSİM LAZIM İŞİM ZOR
  2. Af

Af

Birisini affettiğinizi görmek, işlediğiniz sevaplardan dolay ALLAH'IN sevgili kullarından birisi olduğunuzu size müjdeler. Af dilemek, bir haksızlığa uğrayacağınız ve bundan duyacağınız üzüntü duyacağınız anlamındadır. Birisini affettiğinizi görmek, işlediğiniz sevaplardan dolay ALLAH'IN sevgili kullarından birisi olduğunuzu size müjdeler. Af dilemek, bir haksızlığa uğrayacağınız ve bundan...
  3. AG bebek isimleri

AG bebek isimleri

Agah: bilgili bilen haberli uyanık Ager: doğru ve temiz kimse Agra: çok sevimli, yakışıklı
  4. AK bebek isimleri

AK bebek isimleri

Akabe: sarp geçit, çıkılması zor yokuş tehlike atlatılması zor güçlük, muhtıra Akabey: varlıklı, güçlü kişi Akad: mezopotamya'da kurulmuş çok eski bir devlet, temiz ad, iyi ad soyluluk onurlu bir kişiliğe sahip olmak Akadlı: haysiyet sahibi Akal: beyaz ve kırmızı Akalın: yüzü ak olmak Akalp: dürüst ve yiğit insan Akan: akmakta olan Akanay: akıp giden ay Akansel: uzun mesafeler geçerek...
  5. bebek isimleri olmazzzzzzzzzzz

bebek isimleri olmazzzzzzzzzzz

kısa bebek isimleri normal isimler bebek isimleri başlıklı konuya itirazım var. çünkü bebek isimleri diye bir kavram yok. bebeğimize bir isim koyuyoruz ama o büyüdükce ismini değiştirmiyoruz.mesela bir üyeniz geldi ya biz 5 sene önce bu siteden bir isim beğenmiştik. çok güzeldi çok memnunduk amabizim bebeğimiz büyüdü. çocuk isimleribölümünüzü görebilirmiyiz derse ne diyeceksiniz.evet bazı...

Sayfayı Paylaş