1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Ah ÇOK ŞEKERLERR

Konu, 'Komik Resimler' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

konuşan kediler konuşan kedi Benim çok hoşuma gitti bunlar bakalım sizlerin yorumu nedir??

2. sakaryalı

sakaryalı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    :D:Day bayıldım cok tatlılar

3. beyazlale

beyazlale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    AAyyy çok güldüm yaaa ne kadar şeker bunlar böylee: hahaha

Ah ÇOK ŞEKERLERR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Mustafa Ah Mustafa

Ah Mustafa Ah Mustafa

Ah Mustafa Ah Mustafa Ah Mustafa’m ah Mustafa’m. Mustafa arkadaşımdı,sırdaşımdı Bir cansız bedenle sırt üstü uzanmıştı Anılar canlandı birer birer Hayatı geçti gözlerimin önünden. Taksiciydi Mustafa çalışırdı gündüz gece, Bir lokma ekmek götürebilmek için evine. Bir gece çalan telefonu karısı açtı Dinledi dinledi,hırsla kapattı. Köyden aradılar dul Naciye ölmüş Kalk git...
  2. Ah atam ah!!!

Ah atam ah!!!

Seni gördüm dün gece, gözlerin her zamankinden, Daha durgun, Daha düşünceli. Bir hedefe kilitlenmişti sanki. Atam, Neden donuk bakıyorsun bize? Yoksa tanıyamadın mı ulusunu? Bu cennet vatanının, Her karış toprağını. Çanakkale'de, Afyon'da,Sakarya'da, Urfa'da, Antep'de, Yurdun her köşesinde, Şehit olduk,vatan uğruna. Biliyor musun? Şimdi bu limanlar, Bu kıyılar, En...
  3. Ahsen

Ahsen

Teşekkürler
  4. AH AH AH

AH AH AH

BAHSETMİŞTİMN GENİŞ AİLE OLARAK YAZIYORUZ TABİ TÜMÜ BİR GÜNDE YAŞANMIYOR AMA BEN ESKİDEN MMNINA ÖYLE AİLESİ MESELELERİ YAZMAZDIM ARTIK İÇİMDE KALAN HERŞEYİ DÖKÜCEM.KAYNANAM HERŞEYE KIZIYOR.TAMAM HAYVAN BESLEMEME FALAN KIZARDI ESKİDENDE İYİCE ABARTTI.ÇOCUK ÜSTÜÜNÜ KİRLETMİŞ KENDİ KENDİME SÖYLENİYORDUM KAYNANAM DEDİKİ BANA BAĞIRAMIYON ACISINI ÇOCIUKTAN ÇIKARTIYON.YEMEK PİŞİRMİŞTİM SIRAYLA...

Sayfayı Paylaş