Ah!... Şu Hayaller Bİ GerÇek Olsa.....

TÜLSÜ35

Yeni Üye
Üye
Ah!... Şu Hayaller Bİ GerÇek Olsa.....
ah şu hayallerim gerçek olsa
Hep hayal ederim çalışmadan zengin olsam hergün başka bir memlekette olsam hergün başka ülkenin yemegini tatsam(çin hariç)bi giydigimi bir daha giymesem,hep gülsem hiç aglamasam hep mutlu olsam hiç kocamla kavga etmesem çocuklarım beni hiç üzmese,sevdigim insanları hiç kaybetmesem bu hayat çekilirmiydi acaba????????????

Ce: Ah!... Şu Hayaller Bİ GerÇek Olsa.....

bu istediklerin imkansız tülsücüm ama dilerim imkanın olduğu kadar mutlu olursun imkan olduğu kadar dilediklerin olur canım.

SAGOL ZEYNOŞUM ZATEN ADI ÜSTÜNDE DEGİLMİ hayal dünyası BUNLARIN HEPSİ GERÇEK OLSA İNSAN MUTLU OLAMAZ Kİ ÇÜNKÜ HERŞEYE SAHİP HEYECAN YOK KOŞUŞTURMACA YOK DEMİ ZEYNOŞŞŞŞ

o dediklerini herkes istiyoda .....ama her zaman mutlu olmani dilerim

canım inan çekilmezdi öyle hayat herşey tadında ve yaşandğığ zaman güzel olur. kötü şeyler hayatımızın tuzu biberi olur. hep tatlı yesek bi zaman sonra bayar dimi ....

Benim Bi Cok Hayalim Var Da Su Siralar En Cok Istedigim Lotodan Yuklu Bi Para Ciksada Turkiyeme Temelli Donsek....biktim Buralardan Bu Insanlardan

Cevap: Ah!... Şu Hayaller Bİ GerÇek Olsa.....

ah keşkee hepimiz hayal kurarız bazen ama herşey hayal ettiğimiz gibi olsa keşke canım hayel kurmakta güzel ama aşırısı mutsuz eder ailenle ve sevdiklerinle berabermisin sağlıklımısın bu yeter canım

Cevap: Ah!... Şu Hayaller Bİ GerÇek Olsa.....

tülsücüm hayatta her istediklerin olsa hayat daha sıkıcı gelir...imkansız bi o kadarda tatlı geliyor insana...hayat işte bazen her isteğimiz olmuyo..offf keşke hayallerimiz gerçekleşse offf

Geri