Ahada benim aşkımmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itirafff ediyarumm ahanda ettim

itirafff ediyarumm ahanda ettim

rahmetli anneciğim: bahçede beyazları yıkamak için hazırlamış olduğun kaynar sıcak çamaşırsulu suyu kirleten bendim çünkü içine civcivleri attım. maksadım onları yıkamaktı....masumum babacığım: rakını ben kırmıştım ne yapayım kıskanmıştım istemedim. ablacığım: eşyalarındaki bütün tükenmez kalem izleri benim eseri. na payım vermezsen eşyalarını bende böle yaparımmmm teyzecim: kızının...
  2. Sonsuz aşkımmmm

Sonsuz aşkımmmm

heran seni düşünüyorum, her an seni bekliyorum, sen benim SONSUZ AŞKIMSIN... İçim de hep bir heyecan, seninle olacağım zamanı düşlüyorum. Çookk uzaklarda olsanda, kavuşup, dokunamasakta, senin AŞKIN, senin SEVGİN bana yeter. Biliyorum seninde beni çok sevdiğini, aklından çıkmadığımı, Ama işte kader... İçimde hiç bitmeyen bir heyecan, Tenimdeki ürpertin, Şu tuşlara basarken...
  3. vücut çatlaklarına bitkisel çözüm ahanda burada!

vücut çatlaklarına bitkisel çözüm ahanda burada!

vücut çatlaklarına bitkisel çözüm vücut çatlakları nasıl geçer vücut çatlakları tedavisi vücut çatlakları için öneriler burada arkadaşlarım. Hamilelikte oluşan vücut çatlakları tedavisi için sizlere daha önce bilgiler ve öneriler aktarmıştık. Vücut çatlakları sebepleri aslında sadece hamilelik değil, sağlıksız kilo alıp vermekten de oluşabilir. Bunlar içinde genel vücut çatlakları nasıl geçer...

Sayfayı Paylaş