Etiketler:
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

ahhh aşk

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

ahhh aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahhh nerde o eskı bayramlar

ahhh nerde o eskı bayramlar

Gittikçe uzaklaşıyor sesler. Bayram için alınmış kırmızı benekli beyaz mantin, atkısız sivri uçlu rugan iskarpinler, gopçalar, çıncıraklılar, horoz sekerleri, `deynekli adam', rüzgarın dağıttığı bulutlar gibi şekilsizleşiyor. Genc kızlar artık en yeni giysilerini giyip, kan kırmızı rujla boyadıkları dudaklarını büze büze piyasaya çıkmıyor aksamüstleri... Ve saçlarını bol biryantinle geriye...
  2. ahhh ahhh

ahhh ahhh

benim 3 yıl önceki bir okul anım var okulda biraz yaramaz bir öögrenciyim ama derslerimde iyimdir neyse anıma geciyim ben en iyisi şimdi arkadaslarımla top oynuyoduk sonra arada bir iddalasma oldu ben hemen atladım tabii konunun içine dedilerki eger müdürün camını topla kırarsan sana ne istersen alıcaz dediler bende gaza geldim topu attım attım amaaa olanlar oldu top camı kırdı o da yetmezmiş...
  3. Ahhh su erkekler ahhh...

Ahhh su erkekler ahhh...

Yardim etseler bir türlü etmeseler bir türlü :D:D:D:D Siz nasil düsünüyorsunuz Meleklerim ?? :D:D of of gidip aksam yemegini hazirlayim olmaz hayatim bugun ben hazirlayacagim aksam yemegini sen gel otur YEMEKTEYIZ programini izle ohhh hazir yemek gelecek veeeeee yemek hazir hayatim . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  4. Ahhh erkekler ahhhh

Ahhh erkekler ahhhh

erkek resmi erkekler erkek resimleri ahhhh ahhh Erkeklere gönderme :D Ah erkekler ahhh ErkekLer; topukLu ayakkabı gibidir başta zor gelir aLışınca keyifLidir... Erkekler; ateş böceği gibidir, eğLendirir ama aydınlatmaz... Erkekler; motorsiklet kaskı gibidir tehlike anı dışında hiçbir işe yaramaz... Erkekler; kilotlu çorap gibidir zorlarsan kaçar... Erkeğin algılaması o kadar ağardır...
  5. Ahhh Şu Erkekler....

Ahhh Şu Erkekler....

Erkeklerin Vazgeçemediği 7 Yalan! Ahh erkekler dediğinizi duyar gibiyim işte erkekler yalansız yapamıyor ne yaparsınız Ama bunları anlamak biz kadınların elinde :D:D Erkeklerin kadınlara en çok söylediği yalanları merak ediyor musunuz? İşte o yalanlar...:sinirli: Keşke alttaki resimdeki gibi yalan söyledikçe burunları uzasa ne güzel olurdu hahaha 'Ben üstesinden gelirim, onun...

Sayfayı Paylaş