Ahşap merdiven modeli tercihlerinizle özel dekoratiflikler yakalayabilirsiniz

Ahşap merdiven modeli tercihlerinizle özel dekoratiflikler yakalayabilirsiniz
Dekorasyon anlayışınızda her zaman farklı seçeneklerle yeniliklere bir merhaba deme şansınız var. Oda görünümlerini canlandırıcı rolde yer alma niyetindeyseniz ya da değişim ihtiyacınızda dubleks ev görünümü için bir seçim yapacaksanız ahşap tasarım merdivenler tercihiniz olabilir. Ahşap görünüm doğallıktan yana bir seçenek olacağından dolayı sizlerde sıcak etkiler oluşturabilecektir. Dubleks ev üstlerine çıkışlar için dizayn ederek odalarınızdaki etkileri özelleştirme niyetindeyseniz resim galerimdeki örnek fikirler son derece ilginizi çekebilecektir. Kimileri aydınlatıcı olsun diye merdiven basamak üstlerinde aydınlatarak dekoratifliği sizlere son derce şahane hissettirebilecek modellerle görünümde değişime yer açıcı olabilmektedir. Sizler için tasarlanabilen her zaman trend moda anlayışına uygun tasarımlar mevcut hale getirilmektedir. İç yapım ile ilgilenen mimarcılarla görüş adına harekete geçtiğiniz zaman bu konuda fikir edinme fırsatını yakalayabileceksiniz.

Resim galerimde ikinci resimde fark edeceğiniz üzere merdiven altı saklama alanlarına göre seçimde bulunabilirsiniz. Depolama çözümü olabilecek merdiven altı bölümlerde resimdeki gibi birçok eşyanıza yer açıcı davranabilirsiniz. Saklanabilecek eşya olarak çocuklarınızın küçükleri, kitaplarınız, yedek ayakkabılarınız, bazı tamir gereçleri gibi akla gelebilecek pek çok şey olabilir. Aklınıza gelmeyecek fakat evde çok yer tuttuğunu düşündüğünüz pek çok alternatif fikirde saklama yerine depolayabilecekleriniz arasında yer alabilir.

Ev dekorunuzda yeni bir ev için karar aşamasındaysanız modern görünümlü merdiven görünümlerine de yer verebilirsiniz. Dönerek çıkılan ya da tekli uzunlamasına çıkılan merdivenler sizler için zevke göre seçenek oluşturacaktır. Aynı zamanda dubleks eviniz olacaksa evde yaşayan bireylerin güvenliğini tehdit etmeyecek tarz seçimlerde bulunmak sizlerin tercih seçenekleriniz arasında en doğru yaklaşımlar arasında yer alabilecektir. Her ne kadar gençler üst katı seçerek daha güvenilir olur tutunma alanı olmasa diye düşünseniz de unutmamak gerekir ki kaza asla geliyorum demez. Kimi zaman büyük bireyler olarak bile sakatlanmalarımızı ileri yaşlarda yaşayabilmekteyiz. Bu gerçekleri unutmadan hareket etmek her daim daha doğru verilecek kararlarımız arasında yer alabilecektir. Sizler için tercih olabilecek pek çok ahşap modelde merdiven olduğu gibi aynı zamanda farklı malzemeli merdiven tasarımları da mevcuttur. Tercih için hala bekliyor musunuz?
38-421.jpg
83.jpg
ahsap-merdiven-9.jpg
dssssiuy3.jpg
merd1.jpg
merdiven-modelleri-1.jpg
 
Üst