1. ahueda

  ahueda Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  23 Eylül 2011
  Mesajlar:
  328
  Beğenilen Mesajlar:
  74
  Ödül Puanları:
  28

  Ahu Tuğba'nın villası yıkılıyor!

  Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

  ahu tugba ahu tugbanin kizi darp edildi ahu tugbanin villasi icin yikim karari. Sevgili melekler MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’ne bağlı Yalıkavak beldesinde Ahu Tuğba’nın kızına ait olan villada kaçak eklentiler olması nedeniyle yıkım kararı ve para cezası verildiği ortaya çıktı.
  < Konu Resmi..>
  Ahu Tuğba, 250 bin lira değerindeki villasını satışa çıkartırken, Belediye Başkan Vekili CHP’li Nevcihan Özcan, "O sitede sadece Tuğba için değil birçok binanın kaçak bölümleri için yıkım kararları var. Sayın Tuğba medyayı kullanarak ve belediyeye gelip yüksek sesle konuşarak cezayı geri aldırmaya çalışıyor. Sanatçı diye ayrıcalık yapamayız" dedi.

  Ahu Tuğba’nın kızı Ahu Anjelik Alajbegu’ya ait Bodrum’un Yalıkavak Beldesi'ndeki villasına yapılan kaçak eklenti ve oda ile ilgili olarak Yalıkavak Belediyesi tarafından yıkım kararı ve yaklaşık 6 bin lira para cezası verildi. Tuğba, 2002 yılına kadar kızı ile birlikte tatil yaptığı, son yıllarda kiraya verdiği villayı satma kararı aldı. Villanın kiracısı 40 yaşındaki İhsan Kadıoğlu, yaptığı açıklamada, Ahu Tuğba’nın bir ay önce Yalıkavak’a geldiğini hatırlattı. Kadıoğlu, şöyle dedi:

  "Belediye sadece bu binaya değil birçok binaya para cezası verdi, yıkım kararı aldı. Ancak Ahu hanım mahkemeye müracaat ederek para cezasının iptal edilmesini ve yıkım kararını kaldırmak istedi. Sonucu ne oldu bilmiyorum. Yaşanan bu sıkıntılar nedeniyle değeri yaklaşık 250 bin lira olar bu villayı Ahu hanım satmak istiyor."

  Ahu Tuğba’nın yazlığın eklentileri ile ilgili olarak yakınlarına "Belediyeden izin aldıklarını ve kararın iptali için Muğla 1’inci İdare Mahkemesi’ne başvurduğunu" söylediği belirtildi.

  "KIZIMIN PSİKOLOJİSİNİ BOZDULAR"

  Ahu Tuğba, telefonla yaptığı açıklamada, 1999 yılında kızının üzerine babası tarafından alınan villada eklentiler yapmak için dönemin belediye başkanı Celal Yıldızhan’dan izin aldığını öne sürdü. Tuğba, şöyle dedi:

  "Bugüne kadar yıkım kararı almayan belediye, ben ’Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyorum, onun icraatlarını sonuna kadar savunuyorum’ diye bunları başımıza açtı. Site yönetimi ve bazıları belediyeye şikayet edip cezaları yazdırdılar. Çocuğumla uğraşmasınlar, yarımadada yıkılacak 60 bin ev ve otel var. Önce onları yıksınlar. Onlara ceza yazsınlar. Sonra ben de gerekirse yıkarım. Konuyu belediyeye aktarmaya gittiğimde iskan ruhsatlarını yüzüme fırlattılar. Bu olaylardan dolayı kızımın psikolojisi bozuldu. Erdoğan sevgim yüzünden CHP’li belediye bana cephe aldı. Ancak bu işin peşini bırakmam."

  KAÇAK KATIN PROJESİ YOK

  Yalıkavak Belediyesi Başkan Vekili Nevcihan Özcan ise, kararın iptal edilmesine yönelik belediyeye herhangi bir mahkeme kararının ulaşmadığını belirtti. Özcan, şöyle konuştu:

  "Bir binanın ruhsatı alındıktan sonra tadilat yapılacaksa, tadilat projesi yapılır, belediyeye uygunluk için müracaat edilir izin alınır. İzin alınırsa, tadilat yapılır. Ancak Ahu Tuğba’nın böyle bir izni yok, projesi de yok. Dolayısıyla vatandaşın kaçak binalarına uygulanan yönetmelikler sanatçı için de uygulandı. O sitede sadece Tuğba için değil birçok binanın kaçak bölümleri için yıkım kararları var. Sayın Tuğba medyayı kullanarak ve belediyeye gelip yüksek sesle konuşarak cezayı geri aldırmaya çalışıyor. Meclisin aldığı karar uygulanacak. Ancak şu anda orayı yıkarak olayı kişiselleştirmek istemiyorum. Kendisi binayı yasal hale getirirse daha iyi olur. Sanatçı diye ayrıcalık yapamayız. Sanatçının belediyeye geldiğinde hakarete maruz kaldığı iddiaları ise doğru değil. Belediyemizde hiçbir kişiye yönelik bu şekilde davranış sergilenemez."


   
Ahu Tuğba'nın villası yıkılıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ahu

  Ahu

  Bakınız; Ceylan ve Geyik.
 2. Muhsin Ertuğrul Sahnesi yıkılıyor...

  Muhsin Ertuğrul Sahnesi yıkılıyor...

  Harbiye Muhsin Ertuğrul Tiyatrosunun, İBB İstanbul Metropoliten Planlama ve Kentsel Tasarım Merkezince (İMP) hazırlanan ''Harbiye Kongre Vadisi Projesi'' kapsamında yıkımına başlandı. ''İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhsin Ertuğrul Tiyatrosuna Bağlı Sanatsal Faaliyetler-Çok Amaçlı Salonlar Alternatifli Mimari Öneri Projesi'' inşaat işi ihalesini 207 milyon YTL fiyat teklifiyle kazanan Taca...
 3. espiriden yıkılıyor ortalık=)

  espiriden yıkılıyor ortalık=)

  *uzun lafın kısası : UL *Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın. *Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi. *Bu erikson, başka erik yok. *Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir. *En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun. *Allah''ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı bir...
 4. Tuğba'nın ithal aşkı

  Tuğba'nın ithal aşkı

  MANKEN TUĞBA ÖZAY'IN HERKESTEN SIR GİBİ SAKLADIĞI İTALYAN SEVGİLİSİ SONUNDA ORTAYA ÇIKTI. Zor günleri atlatan Tuğba Özay'ın bir türlü görüntülenemeyen meçhul sevgilisi sonunda ortaya çıktı. Özay, cezaevinde yazdığı kitabını okuyan hayranlarından 10 kişiyle yemekte buluştu. Bu buluşmada İtalyan sevgilisi de güzel mankeni yalnız bırakmamıştı. Mekanda sessiz sedasız bakışırken görülen...
 5. Ahu Tuğba'nın kızı sevgilisinden dayak yedi

  Ahu Tuğba'nın kızı sevgilisinden dayak yedi

  ahu tuğbanın kızı dayak yedi ahu tuğbanın kızı neden dayak yedi anjelik alejtanij ahu tuğba, kızı, sevgilisi, dayak, haberleri Sinema Yıldızı Ahu Tuğba'nın kızı sevgilisi ve sevgilisinin ailesinden dayak yemiş Melek'lerim. İşte o haber! Hastaneye sevk edilen genç kızın beyin tomogrofisi çekilirken, Ahu Tuğba bunu yapanlardan kanun önünde hesap soracağını söyledi. Sarıyer Bağlar semtine...

Sayfayı Paylaş