1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

**Aile Albumu**

Konu, 'Karikatürler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

**Aile Albumu** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyza Abla tacavüze uğradım aileme diyemedim yalvarırım yardım et

Beyza Abla tacavüze uğradım aileme diyemedim yalvarırım yardım et

ablacım yalvarırım bana yardım et ben tecavüze uğradım aileme kimseye bir şey demedim 2 gündür kanamam var ve elime et parçası geliyor aynayla baktım vajinamdan kalçama et parçası var bu nedir kızlığım gittimi kesin alah aşkına bana yardım et ablacım ne yapayım kanama her hareket ettiğimde gidiyor çok acil cevap ablam lütfen
  2. Ailelere özel salon yatak odası dekor fikirleri

Ailelere özel salon yatak odası dekor fikirleri

Ailelerin birbirleri ile paylaşımları, zevkleri, geçirdikleri ortam zenginlikleri ne kadar zevkli olursa keyifli saatler geçirme beklentisi o kadar yerine getirilmiş olur. Bir aile paylaşımları ile birbirlerini tatmin edip sıcak bir yuva özlemini hissetmeyecek mutlu günleri yaşama devamlılığını gösterir. Aileniz ile mutlu olacağınız evinizde her şeyin gönlünüzce olabileceği dekoratiflikleri...
  3. Çocuğu terbiye etmede Aileye düşen görev

Çocuğu terbiye etmede Aileye düşen görev

Allahü Teâla biz ebeveynlere çocukları emanet olarak vermiş, zaman gelecek bu emanetin hesabını soracaktır. Artık Rabbimizin verdiği evlat emanetini göz bebeğimiz gibi korumalı, onun terbiyesi ile yakından ilgilen, insanlığa, topluma, millete faydalı kişilik olarak yetiştirmeye çalışmalıyız. Böyle yaptığımız takdirde bu emanetin hakkını vermiş oluruz. Terbiye derken esasen çocukların bilgili,...
  4. Kan testinden gebelik yaptırdığımda aileye bilgi gidiyor mu arıyorlar mı ?

Kan testinden gebelik yaptırdığımda aileye bilgi gidiyor mu arıyorlar mı ?

Kan testinden gebelik yaptırdığımda aileye bilgi gidiyor mu arıyorlar mı ? arkadaşlarım herkese selamlar bu mübarek gecenizi öncelikle tebrik ederek hayırlara vesile olmasını cenabı Allah'tan diliyorum. Başım biraz sıkışık daha doğrusu kafam karışık. 22 yaşındayım ve birlikteliğim oldu ve hamile olup olmadığımla ilgili kandan beta hcg testi yaptıracağım. Bi kaç yerde okudum internetten de...
  5. Müslüman bir ailenin nitelikleri

Müslüman bir ailenin nitelikleri

Aile meşru nikâh temeline dayanır. Nikâh müessesesi bütün semavî dinlerde korunmuş ve evlilikle ilgili birtakım prensipler konulmuştur. İbn Abidin bu konuda şöyle demiştir. Bizim için Hz. Adem döneminden günümüze kadar meşru olmuş, daha sonra ve cennette de devam edecek nikah ile imandan daha sürekli ibadet yoktur. İslam nikâhsız olarak bir arada yaşayanların topluluğunu, aile yuvası...

Sayfayı Paylaş