1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

**Aile Albumu**

Konu, 'Karikatürler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

**Aile Albumu** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni yıl için hediye fikirleri

Yeni yıl için hediye fikirleri

Farklı umutları ve heyecanları içinde barındıran yılbaşı kutlamalarında sevdiklerimizle geçirdiğimiz eğlenceli geceleri daha da farklı kılan ve yılbaşının olmazsa olmazları arasında yer alan hediyelerin ayrı bir güzelliği vardır. Gecenin eğlencesine anlam katan, sevdiklerimize verdiğimiz değeri ve sevgiyi göstermek için bir fırsat olan hediyelerle ilgili seçimlerde yakınlıklarına, yaşlarına...
  2. Koç ailesinin geçmişi nasıldır?

Koç ailesinin geçmişi nasıldır?

Türkiye’nin en zengin ailelerinin başında gelen Koç ailesi’nin hangi noktalardan bu noktalara geldiğine değineceğiniz. Kısaca Koç ailesinin geçmişi hakkında bilgiler vereceğiz. Büyük bir topluluğu iş ve ekmek verip birçok sektörde var olmak ve 10 binlerce kişiye istihdam sağlamak alkışlanması gereken bir başarıdır. Amerika ve diğer ülkelerde böyle ailelerin sayısı çoktur. Ancak neden bizim...
  3. Beyza Abla tacavüze uğradım aileme diyemedim yalvarırım yardım et

Beyza Abla tacavüze uğradım aileme diyemedim yalvarırım yardım et

ablacım yalvarırım bana yardım et ben tecavüze uğradım aileme kimseye bir şey demedim 2 gündür kanamam var ve elime et parçası geliyor aynayla baktım vajinamdan kalçama et parçası var bu nedir kızlığım gittimi kesin alah aşkına bana yardım et ablacım ne yapayım kanama her hareket ettiğimde gidiyor çok acil cevap ablam lütfen
  4. Ailelere özel salon yatak odası dekor fikirleri

Ailelere özel salon yatak odası dekor fikirleri

Ailelerin birbirleri ile paylaşımları, zevkleri, geçirdikleri ortam zenginlikleri ne kadar zevkli olursa keyifli saatler geçirme beklentisi o kadar yerine getirilmiş olur. Bir aile paylaşımları ile birbirlerini tatmin edip sıcak bir yuva özlemini hissetmeyecek mutlu günleri yaşama devamlılığını gösterir. Aileniz ile mutlu olacağınız evinizde her şeyin gönlünüzce olabileceği dekoratiflikleri...
  5. Çocuğu terbiye etmede Aileye düşen görev

Çocuğu terbiye etmede Aileye düşen görev

Allahü Teâla biz ebeveynlere çocukları emanet olarak vermiş, zaman gelecek bu emanetin hesabını soracaktır. Artık Rabbimizin verdiği evlat emanetini göz bebeğimiz gibi korumalı, onun terbiyesi ile yakından ilgilen, insanlığa, topluma, millete faydalı kişilik olarak yetiştirmeye çalışmalıyız. Böyle yaptığımız takdirde bu emanetin hakkını vermiş oluruz. Terbiye derken esasen çocukların bilgili,...

Sayfayı Paylaş