1. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  aile planlaması şarttı

  Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

  ünlü oyuncular Brad Pitt ve Angelina Jolie çifti aşkı kaybetti evlilikleri çatır çatır çatırdadı.........
  ALTI ÇOCUK AŞKI BİTİRDİ!
  < Konu Resmi..>

  BRAD PİTT-ANGELİNA JOLİE İLİŞKİSİ GÜN GEÇTİKÇE ÇATIRDIYOR. BUNDA, ÇİFTİN ALTI ÇOCUĞUNUN ETKİSİNİN BÜYÜK OLDUĞU SÖYLENİYOR...

  Çocuklarla ilgilenmekten birbirlerine zaman ayıramayan muhteşem ikili aralarındaki romantizmi çoktan kaybetti..

  Hollywood'un rüya çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie, artık aralarındaki aşkla değil çatırdayan ilişkileriyle basına yansıyor. Önce Angelina'nın sevgilisi Brad'i evdeki dadıya masaj yaparken yakaladığı yazıldı. Ardından yakışıklı oyuncunun Angelina'ya 'Ya evleniriz ya ayrılırız' ültimatomu çektiği... Şimdi herkes bu rüya çiftin aralarının neden bozulduğunu konuşuyor.

  Geçtiğimiz günlerde 'The Little Mermaid' müzikalini izlemeye giden ünlü çiftin çıkışta çekilen fotoğrafları, aralarındaki gerilimi açıkça ortaya koydu. Müzikal çıkışında ayrı ayrı yürümeyi tercih eden çift, somurtkanlıklarıyla dikkat çekti. Brad Pitt kucağında Shiloh'u taşıyor, Pax'in de elinden tutuyordu; hemen arkasındaki Angelina Jolie ise kucağında Zahara varken, bir yandan da omzundan tutarak Maddox'a yol göstermeye çalışıyordu. Bu sırada yakışıklı oyuncu, arkasına bakıp sevgilisinin ne durumda olduğunu kontrol etme ihtiyacı duymuyordu.

  SİNİR HARBİ YAŞANIYOR

  Söylentilere göre; geçtiğimiz temmuz ayında ikizleri Knox ve Vivienne dünyaya geldiğinden beri Pitt ve Jolie yorgunluk ve sinir harbiyle yaşıyor. Sürekli film çekimlerinde oldukları için birbirlerine hiç zaman ayıramıyor. Ve sahip oldukları altı çocuk; çiftin, bir zamanlar hiç bitmeyecekmiş gibi duran balayılarını, çoktan tarihe gömmüşe benziyor. Brad ve Angelina'nın romantik bir hafta sonu için yani sadece bir-iki günlüğüne bile kaçamak yapma fırsatı artık hiç yok. O günler çok gerilerde kaldı. Peki dünyanın en kıskanılan çifti romantizmini nasıl kaybetti?

  * 33 yaşındaki Angelina Jolie, günde 12 saatini yeni filmi 'Salt'ın çekimlerinde geçiriyor.

  * O setteyken; yedi yaşındaki Maddox, beş yaşındaki Pax, dört yaşındaki Zahara, iki yaşındaki Shiloh ve ikizlerle ilgilenen isim ise babaları Brad Pitt oluyor.

  * 'Çocuklar bizi tüm gün meşgul ediyor' diyen 45 yaşındaki Pitt, Fransız dergisi 'Gala'ya verdiği röportajda, 'Çok uyumamayı zamanla öğreniyorsunuz' diye konuşuyor.

  * Çiftin son aylarda sadece bebek bezleri ve uykusuzlukla savaştığı söyleniyor. Hatta ikisi de; altı çocuğun çığlıklarıyla geçen bir günle kıyaslandığında, sette çalışarak geçen günü parkta yürüyüş yapmaya benzetiyor.

  **** YAPMIYORLAR

  * Brad Pitt, sevgilisiyle baş başa vakit geçirmek söz konusu olduğunda 'Denedik ama çok zor' diyor. Çiftin artık birlikte yaptığı tek şey; Oscar gibi resmi davetlere katılmak.

  * Geçmişte çok renkli olan cinsel hayatlarının da öldüğü, yorgunluktan Angelina'nın **** yapmak istemediği iddia ediliyor.

  * Amerika'nın en seksi çifti, Shiloh doğduktan sonra da aynı sorunla boğuşmak zorunda kalmış. Brad Pitt de, 'İkizler büyüyünce bizim için her şey daha kolay olacak' diyerek bu gerçeğe bir gönderme yapıyor.

  * '**** Bizi Ayırana Dek' kitabının yazarı Trina Read, Pitt'e hak veriyor: 'İlişkileri önümüzdeki altı ay farklı olacak. Bu süre boyunca iletişimde olmaları önemli. Ancak o zaman ilişkileri düzelir.'

  Angelina için seksilik artık önemli değil

  2005 yılında birlikte başrolünü oynadıkları Bay&Bayan Smith'in galasına katılan Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin arasındaki cinsel çekim herkes tarafından fark ediliyordu. Ama artık çift, orta yaş kayıtsızlığına kapılmış gibi görünüyor. Bir arkadaşları, 'Eskiden ne kadar seksi oldukları hiç önemli değil, çünkü artık kendilerini hiç de öyle hissetmiyorlar. Altı çocuk düşünüldüğünde artık seksi görünmek onlar için hiç önemli değil!'


   
 2. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: aile planlaması şarttı
  6 çocuk sahibi olan Jolie doğurduğu için pişman olmadığını söyledi.......

  'BRAD OLMASAYDI DOĞURMAZDIM'
  < Konu Resmi..>

  ABD'Lİ OYUNCU ANGELİNA JOLİE ÖZEL HAYATIYLA İLGİLİ ÇARPICI AÇIKLAMALAR YAPTI...

  Üçü biyolojik üçü evlatlık altı çocuk annesi olan 34 yaşındaki Jolie, Avustralya'nın Daily Telegraph gazetesine, çocuklarının babası yakışıklı oyuncu Brad Pitt için 'En iyi arkadaşım. Çok sevecen ve anlayışlı bir baba. Gökyüzünden dünyaya düşmüş bir melek gibi' dedi.

  Gününün en güzel bölümünün Pitt ile banyoda uzun uzun kaldıkları zamanlar olduğunu vurgulayan Jolie 'Brad ile yorgunluğumuzu banyoda atıyoruz. Suyun içindeyken aklımıza ne gelirse uzun uzun konuşuyoruz. İnanılmaz keyifli dakikalar' dedi. 'Brad hayatımda olmasaydı kesinlikle çocuk doğurmazdım' diye konuşan ünlü aktris, beyazperdede canlandırdığı karakterlere rağmen gerçek hayatta çok utangaç olduğunu da kaydetti.
   
aile planlaması şarttı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kişisel gelecek planlaması

  Kişisel gelecek planlaması

  “Ne yapmak istiyorsanız, onu yapın, yapabilirsiniz! Ne olmak istiyorsanız, o olun, olabilirsiniz!, İsteklerinize ulaşmak için, isteyin, inanın, hayal edin, tasarlayın, planlayın ve mutlaka eyleme geçin!’’ diyorum. Zaman zaman, bunun nasıl başarılacağına, yaşam planlamasının nasıl yapılacağına dair örnekler vermemi isteyen mesajlarınızı alıyorum. Esinlenmenizi sağlamak amacıyla, aşağıda,...
 2. Nüfus planlaması

  Nüfus planlaması

  ailelere, sahip olmak istedikleri ve yetiştirebilecekleri çocuk sayısı konusunda karar verebilme ve bunu gerçekleştirecek yöntemleri uygulayabilme olanaklarının verilmesi.
 3. Aile planlaması yöntemleri

  Aile planlaması yöntemleri

  Aile planlaması yöntemleri İdeal bir korunma yöntemi gebeliği kesin olarak önlemeli, sağlığa zarar vermemeli, uygulaması kolay olmalı, maliyeti düşük olmalı ve çiftler tarafından benimsenmelidir. Aile planlaması, istedikleri zaman, istedikleri sayıda çocuk sahibi olmaları için ailelere verilen hizmetlerin tümüdür. Aile planlaması ailelerdeki kişi sayısını sınırlandırma anlamını taşımaz. Amaç...
 4. Aile planlaması

  Aile planlaması

  Aile planlaması, ailelerin istedikleri sayıda, istedikleri zamanda ve sağlıklı aralıklarla, bakabilecekleri kadar çocuk sahibi olmaları demektir. Aile planlaması çocuk sayısını kısıtlamak demek değildir. Aile planlaması çalışmaların temel amacı ailenin sağlığını korumak ve onların mutlu yaşamalarını sağlamaktır. Aile planlaması çalışmaları ile,çiftlere gebe kalmak ve doğum yapmak için en uygun...
 5. Muşlu kadınların aile planlaması zaferi

  Muşlu kadınların aile planlaması zaferi

  Büyük kentlere göç ve aile planlamasıyla birlikte 1250 olan köy nüfusu, 250’ye düştü. Aile başına ortalama 10- 15 arasında değişen çocuk sayısı üçe kadar indi. MUŞ İl Sağlık Müdürü Kenan Akpolat, 10 yıl önce Muş’un en kalabalık köyü olan Suboyu’nda uygulanan aile planlamasına kadınların önemli destek verdiğini belirtti. Önceden köyde yaşayanların çocuk sayısının fazla olduğuna dikkat çeken...

Sayfayı Paylaş