Ailesi 18 yıl odada hapsetti

Ailesi 18 yıl odada hapsetti
Evli değilken hamile kaldı diye ailesi onu bir odaya kapatıp 18 yıl, dört duvar arasında tuttu.


İtalya'nın güneyinde, evlilik dışı hamile kaldığı için kendisine kızan ailesi tarafından bir odada 18 yıl boyunca hapis tutulan kadın, polis tarafından kurtarıldı.

Polis yetkilileri Santa Maria Capua Vetere kentinde polis tarafından kurtarılan 47 yaşındaki kadının erkek ve kız kardeşinin olayla ilgili olarak tutuklandıklarını, 80 yaşındaki annesinin ise ev hapsinde tutulduğunu belirtirlerken, ANSA ajansı kadının psikiyatrik tedavi amacıyla bir hastaneye kaldırıldığını duyurdu.
Polis yetkilileri, kadının şu an 17 yaşında olan oğlunun akrabalarıyla birlikte yaşadığını ve annesi hakkında bir şey bilmediğini kaydettiler.
Polis yetkilileri, 1990 yılından beri çok pis bir odada tutulan 47 yaşındaki Maria Monaco’nun "akıl sağlığının iyi olmadığını" duyurdu. Yetkililer, ürkütücü durumu kendilerine gelen isimsiz bir telefonla öğrendiklerini belirttiler.
Maria Monaco
Kadının 80 yaşındaki annesi, ablası ve erkek kardeşinin, "kötü muamele ve tecritten" yargılanacağı açıklandı.

Maria Monaco'nun ise çok yıpranmış ve çok daha yaşlı göründüğü belirtiliyor. İtalyan medyası, Maria Monako'nun hayatını, korku filmlerine benzetti.hürriyet.com
 
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Cevap: Ailesi 18 yıl odada hapsetti

yazık ya kadın 47 yaşında değilde 80 yaşında görünüyor hakketende yaşadığı tam gerilim filmi gibi paylaşımın için sağol canım
 
meleklerin sultanı

meleklerin sultanı

Yeni Üye
Üye
Cevap: Ailesi 18 yıl odada hapsetti

Ne gaddar insanlar var hiç merhamet kalmamış bu insanlarda herhalde emeğine sağlık canım...
 
Üst