Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler
akrep burcu 2009 akrep erkeği 2009

Gelecek parlak. ektiğinizi biçme zamanı. fakat ilişkinizde çelişki yaşıyorsunuz.
Monotonlaşan hayatınız renklenecek. 2009 un size getirdiği süprizlerden faydalanın. Kararmsarlığı bırakın ve objektif bakın hayatınıza.

Akrep Burcu
Derin düşünen ve derine inen yönünüz 2009 da daha etkin. Ama ben tavsiye etmiyorum.
Herşeyi kontrol etme yapınızda bazen bunaltıyor.
Hiçbir derdiniz yokmuş gibi sakin dursanız daaslında içinizde fırtınalar kopar.
Gizemli bir yapınız var. Sizden iyi sırdaş olur sevgili Akrep Meleği.
Aslında çok şüpheci olmasına rağmen bu duygularını da belli etmez. Tam onu tanıdığınızı sandığınız bir anda Akrep Meleği henüz hiçbir şey bilmediğinizi anlamanıza neden olacak bir davranışta bulunabilir.
Onunla kırk yıldır evli olsanız yada arkadaş olsanız bilesadece onun görmenize izin verdiği yanlarını görebilirsiniz. Her zaman kendisine sakladığısizin asla göremeyeceğiniz ve dokunamayacağınız bazı şeyler olacaktırJ
2009 ektiklerinizin biçeleceği bir dönem..
Üzenler olmayacak değil ama siz güçlü görünün. Yoksa sağlam görünen o bünyeniz bozulabilir.
Çalışmayı seven bi yapınız var. Tembellik size göre değil. Ama dinlenme zamanı geldiğinde kendinizi ihmal etmeyin.
Herşeyinizi ortaya dökmüyorsunuz. bu kadar kapanmayın.
Kendinizi yorgun olduğunuz zaman su kenarına gitmenizi tavsiye ediyorum. Rahatlayacaksınız. Sağlık konusunda bacaklara dikkat..
Akrep sözleri: Artık rahatlamalıyım- Yoruldum- Yap
Not:
Akrep Burcu Perisi;ESTRELLA Estrella, mitolojide aşkta beklenmedik şans getiren deniz kızlarının yani Ondin'lerin prensesidir

Doğduğunuzda bu peri kulağınıza şunları fısıldar;
  • Hayattan büyük zevk alacaksınız
  • Hayatın gizemli yanlarını çözeceksiniz
  • Sezgileriniz size rehberlik edecek
  • Dağları yerinden oynatacak kadar güçlü olacaksınız
2009 da tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileği ile
Melekler Mekanı Astroloji Uzmanı handanca

Son düzenleme:
Cevap: Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

sız mı ılgılenıyorsunuz tarot yorumları ıle ? ben de bır ara sayfa actım fakat bas edemedım gecem gunuduzum bırbırıne gırmıstı:)

basarılar dılerım ...

Cevap: Akrep Burcu 2009 Tarot açılımı ve Analizler

WaLLa canım ßenim ßu akrep tanımı çok doğru hayatımı kararttı ßir akrep erkeği ßunaLımından içine kapanmasından kaçmasından ://

Geri