Akrep Burcu 2010 Ocak Yorumu

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Akrep Burcu 2010 Ocak Yorumu
Yeni yılın ilk ayı burç yorumlarını okumak isteyen Akrep Burcu melekleri buyrun :tik:

Ocak ayı boyunca Oğlak burcundaki gezegen dizilimi iletişim, yakın çevre ve akrabaları temsil eden evinizi etkileyecek. 15 Ocak’a kadar geri giden Merkür haberleşme, iletişim, anlaşmalar ve seyahatlerinizde çeşitli aksaklıklara sebep olabilir. Yeni anlaşma ve doğru iletişim zemini yakalamak arzusundaysanız 15 Ocak sonrasını beklemenizi tavsiye ederiz.
15 Ocak tarihindeki Güneş Tutulması size yeni anlaşmalar için uygun bir zemin hazırlıyor olabilir. Sosyal çevrenizden alacağınız etki ile yeni güçlü kişilerle anlaşma fırsatı bulabilirsiniz. Hatta hayatınızda biri yoksa beklenmedik bir aşkla bile karşılaşmanız mümkün olabilir. Bu tutulma size fırsat getirebilir. Özellikle iletişim, konuşma, danışma ya da eğitim gibi alanlarda otorite olabilir ve bu alanda güç elde etme fırsatı bulabilirsiniz.
18 Ocak sonrası Venüs’ün Kova bucuna girmesiyle birlikte yuvanızda daha olumlu bir hava sıcak bir iletişim gözlemlenebilir. Aynı zamanlarda Jüpiter’in Balık burcuna girmesiyle birlikte eğlence ve aşk konularında şanslı bir döneme girebilir ve çeşitli fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Ancak 24 Ocak sonrasında geri giden Mars’ın da etkisiyle biraz gerginlik, tartışmalar ve eski hesaplaşmalar da aile gündeminize oturabilir. Mars’ın Ocak ayı boyunca geri gitmesi sizi bu dönemde biraz zorlayabilir. Özellikle iş ve kariyer konularında daha dikkatli olmalısınız. Tamamlanmamış eski anlaşmalarda sorunlar, üstlerinizle anlaşmazlıklar, kariyer mücadeleleri, enerjinizde azalma ve hayata dair isteksizlikler görülebilir. Bu dönemi sadece kendinize yeni hedefler belirlemek adına, yeni stratejiler kurmakla geçirebilirsiniz. Merkür ve Mars gerilemeleri içe dönmek ve kendini daha iyi anlamak için fırsatlar veren gökyüzü olaylarıdır aslında. Her zaman aktif ve hareketliyken ara sıra kısa molalar vermek ve dinlenmek sona ulaşmak adına daha sağlıklıdır unutmayın.

bencede idare eder. pek sevmedim. hiç beni anlatmıyor.

Geri