Aksesuarlarda desen kullanımı

M

Misafir

Forum Okuru
Aksesuarlarda desen kullanımı
Aksesuarlarda desen kullanımı
aks0092.jpg
Aksesuarlarda desen kullanımı son yıllarda çok moda oldu. Piyasada, vazolardan demliklere, masa örtülerine kadar değişik desen tasarımlarını bulmak mümkün. Mutfağınızda desen kullanmak istiyorsanız belli bir tema seçerek buna uygun aksesuarlar alabilirsiniz. Örneğin 50'lerin retro tarzı ya da klasik İngiliz country tarzı gibi.

Sizin ya da çocuğunuzun yatak odasına renkli ve şirin, küçük çiçek desenli nevresim takımları, yatak örtüleri ve kırlentler kullanarak desen katabilirsiniz.

Döşemede desen kullanımı
Aynı renk teması üzerinden giderek desen ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz renk yoğunluğuna göre çizgili, puantiye ya da çiçek desenlerini kullanmak size kalmış.

Desenini çok sevdiğiniz bir kanepeniz varsa bunu baz alarak odanızın diğer köşelerini de bu desene uyumlu döşeyebilirsiniz. Vurgulu renkleri döşemelerinizde denemek konusunda cesaretli davranabilirsiniz. Yastıklar ve koltuk örtüleri bunun için en uygun aksesuarlar. Canınız sıkıldığında değiştirebilirsiniz.

Düz bir halı kullanıyorsanız rengini çarpıcı tonlarda seçebilir, bol desenli büyük bir kilim ya da farklı desenlerde iki, üç parça kilimim yan yana sererek de kullanabilirsiniz. Günlük kanepeniz gözünüze çok sıradan geliyorsa, modaya uygun desenlerde bir kılıf diktirerek geri kazanmaya ne dersiniz?
 
Üst