1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Albümün kapağına Türkiye’den fotoğraflar

  Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  İspanya’nın ünlü sinema sanatçısı ve şarkıcısı Monica Molina son albümü “Autoretrato”nun CD kapağına Türkiye’de çekilen fotoğrafını koydu.

  MADRİD - Gelecek ay çıkacak albüme İstanbul Boğazı’nda çekilen bir fotoğrafını koyan Monica Molina, Türkiye’de geçirdiği günlerle ilgili Lecturas adlı haftalık dergisine açıklamalarda bulundu.

  Birinci sayfadan verilen ve İstanbul ile Kapadokya’da çekilen fotoğraflarla Türkiye’nin de tanıtıldığı röportajda Molina, “Türkiye’de sokaklarda dolaşıp alışveriş yapmak başlı başına bir güzellik. Türkler olağanüstü, saygılı ve sevimli” diye konuştu.

  Bir Türk müzisyenin “Pequeno Fado” adlı şarkısını dinleyip beğenmesi ve “Vuela” adlı albümüne hayran olmasıyla Türkiye ile tanıştığını anlatan Molina, “Kısa sürede sesim bu ülkede tanındı ve uzun süre listelerde bir numarada kaldım. Konserlerim gerçekten çok heyecanlı geçti. Türkler konserleri çok canlı yaşıyorlar, inanılmazlar ve şarkılarımın tamamına eşlik edebiliyorlar” dedi.
   
Albümün kapağına Türkiye’den fotoğraflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Facebook Kapak Fotoğrafları

  Facebook Kapak Fotoğrafları

  Facebook Kapak Fotoğrafları da paylaşırsanız bu sayfada çok ama çok minnetdar kalacağım size:)
 2. Yazılı Kapak Fotoğrafları paylaşırmısınız

  Yazılı Kapak Fotoğrafları paylaşırmısınız

  Arkadaşlar sizden zaman tüneli için yazılı kapak resimleri istiyorum ama mümkünse yeni ve cidden güzel olan Yazılı Kapak Fotoğrafları olursa çok sevinirim.
 3. Kapak fotoğrafları ayarları

  Kapak fotoğrafları ayarları

  Ya kızlar ben facebook kapak fotosu arıyordum buldum ama bi türlü ayarlayamıyorum. Yükleme bittikten sonra bir şekilde netlik gidiyor. Acaba bu netlikle ilgili ayarlamaların nasıl olduğunu bilen var mı. Yani netlik gitmesin ayarları tam olsun neye dikkat etmem gerekiyor ki benim ?
 4. Kapak fotoğraflarını nasıl silebilirim ?

  Kapak fotoğraflarını nasıl silebilirim ?

  Selam arkadaşlar, ilk zamanlar çok hoşuma gitti ama artık bu kapak fotoları hiç te cazip gelmiyor. Herkeste var ve ben artık sıkıldım artık kaldırmak istiyorum. Nasıl yapacağım bunu bir yardım etseniz..
 5. Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

  Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

  bu konu dini kapak resimlerine yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı facebook zaman tüneli profiliniz de kapak resmi olarak dini resimler arıyorsanız sizlere beğeneceğinizi umduğum birbirinden güzel dini kapak fotoğraflarını paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş