Etiketler:
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0

Aldatan erkeklerin sonu nasıl oluyor anlatabilir misiniz ?

Konu, 'Karikatürler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Çevrenizde hiç eşini aldatan bir erkeği biliyor musunuz. Bunların sonu nasıl oluyor nasıl cezalandırılıyor Allah onlara nasıl bir ceza veriyor şahit olduğunuz şeyleri lütfen buradan bana yazabilir misiniz merak ediyorum ?
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Eylül 2017
  2. siyah_inci

siyah_inci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **aldatmanın sonu**
    :minik:

zeki kadın.....

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi aldatmanın her türlüsü çok kötü. Rabbim, bu tür işler yapanların yanına bırakmayacağı gibi malesef yarına da bırakmıyor. Bir erkek ne kadar süper saklayıcı olursa olsun birgün mutlaka ama mutlaka ortaya çıkıyor. Aldatan aldanır diye boşuna dememişler. Rabbim cezalarını bu dünya da da veriyor hiç merak etmeyin.
    Hatırladığım birşey yok ama Gelen her zaman gideni aratıyor arkadaşlarım. Sevgiler.

4. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlarsoruyor sitesinde bir yorum dikkatimi çekti sizlerle onu paylaşmak istedim. Yorumsuz olarak aşağıdan veriyorum. Lütfen şahit olanlar anlatabilirler mi ?

Başka bir kadınla eşini aldatıyordu daha sonra ortaya çıktı bu eşini bırakıp diğer kadını seçti varlıklı bir adamdı haliyle metresi olan kadın ondan mal mülk istemiş Buda o zamanlar veriyordu tabi bir de bu olaydan dolayı çocukları ile arasında bozulmuştu işi kötü gitmeye falan başladı daha sonra oğluyla kavga etti adam tam iflas edecekken oğlu dükkanı aldı babasını gönderdi kendi çalışmaya başladı oğlan durumu düzeltti daha sonra ama babası ile arasında hep bir problem vardı.

Zaten adamda para pul kalmayınca metresi de terk etti gitti son zamanları çok kötüydü metresinde terk etti kendi evlatları da ilgisizdi oda kendini alkole falan vurmuş zaten son zamanlarında sonra alkole bağlı bir rahatsızlıktan vefat etti .Allah kimsenin başına vermesin

5. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    154
    Ödül Puanları:
    63
    Aldatan erkek telefonunu ortada koymaz eve gelince telefonundaki tüm aramaları mesajları temizler .Telefonunu elinize alınca sert çıkışır . Giyimi kuşamı tarzı değişir . Bir arkadaşım var eşi kuaför adam 45 yaşın dan sonra küpe takmaya başlamış ve eve her zamankinden daha geç gelme alışkanlığı olmuş . Yazının başın da belirttiğim gibi telefonunu falan ortada koymuyormuş nerdeyse wc ye bile telefonla giriyormuş. Kadın bir gün eşi erken uyuyunca telefonunu kurcalamış tesedüf bu ya eşinin sevgilisi de o anda msj atmış .Gerisi bilindik şeyler tantana kavga gürültü evden ayrılma.. Neyseki eşi kendini affettirmeyi başardı ama arkadaşım hep kuşkuyla yaklaşıyor eşine.

Aldatan erkeklerin sonu nasıl oluyor anlatabilir misiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aldatan erkek nasıl davranır

aldatan erkek nasıl davranır

aldatan erkek nasıl davranır aldatılan kadın nasıl davranmalı aldatılan kadın anlar aldatan erkek belli olur aldatıldığını anlar :24::dp47::cry::flirt::24::dp47::angel:Aldatan erkekler her zamanki gibi davranmazlar. Değişmeye, eşlerini eleştirmeye başlarlar ve yaptıklarını haklı göstermek için çeşitli yollara başvururlar. Seninle dergisi kasım sayısında bu konuyu masaya yatırdı. Dünyada...
  2. aldatan erkeğin sonu

aldatan erkeğin sonu

demek ki aldatmicekler yoksa başlarına bi gün böyle bişey gelebilir bence az bile yapmış sizce.............
  3. Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

aldatan erkek eşine nasıl davranır aldatan erkek karısına nasıl davranır karısını karısını paylaşan erkekler en çok burcu Kadınların sezgileri kuvvetlidir.Eğer bir kadın eşi hakkında burnu pis bir koku almışsa mutlaka altından birşeyler çıkacaktır çünkü kadınlar bunu hisseder.Herzamanki eşleri yoktur karşılarında çok daha farklı kişilikte bir erkek ve eşine değişik olumlu yada olumsuz...
  4. Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz

Arkidişler bandana nasıl bağlanır bana anlatabilir misiniz

Kızlar ben bandana bağlamak istiyorum kaç türlü şekli var bunun ve nasıl bağlıyoruz ( ben kızım ) Bandana bağlama modelleri ve şekilleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkür ediyorum.
  5. Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır, İşte Belirtileri!

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır, İşte Belirtileri!

aldatan erkek nasıl anlaşılır, aldatan erkek nasıl davranır, aldatıldığınızı nasıl anlarsınız Aldatmak da aldatılmak da korkunç şeyler Melekler, ancak ne yazıkki hayatın gerçeklerinden. Zaman zaman bizim, en yakın dostumuzun ya da komşumuzun başına gelen aldatılma olayı nasıl anlaşılır, kadın erkeğin aldattığını nasıl anlar, bakın aşağıdaki makalede hangi bilgiler veriliyor.......

Sayfayı Paylaş