1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ALdatmanın sonu

Konu, 'Karikatürler' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

aldatma karikatürleri kömik karikatürler aldatma :piha: MeLekLerim ben şaşırdım vaLLa sizce iyimi yapmış ...._:laugh:

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    213
    Ödül Puanları:
    0
    süper miş yaaa

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :)
    Bunun resimsiz halini biliyordum :)

Cok hos :):)

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha....dinsizin hakkından imansız gelir

ALdatmanın sonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldatma işaretleri

Aldatma işaretleri

The Script: The 100% Absolutely Predictable Things Men Do When They Cheat� adlı kitabın yazarları Elizabeth Landers ve Vicky Mainzer erkeklerin sevgililerini/eşlerini aldatacaklarını haber veren bazı önemli işaretler olduğu konusunda hanımları uyarıyor. Landers ile Mainzer�in yüzlerce çift üzerinde yaptığı araştırmada ortaya tek bir sonuç çıkıyor: Aldatan bütün erkekler aldatma sürecinde aynı...
  2. Soda

Soda

Temiz, küçük bir kısmettir.Rüyada soda görmek, hos bir hayata ve güzel bir rizka isarettir
  3. aldatma

aldatma

Birini aldatmak hak yolu terk etmeye; Biri tarafından aldatılmak Allah'ın yardımı ile muvaffakiyete delalet eder. Baska bir kimseyi kendisinin aldattigini gören, tüccarsa zarar eder, memur veya isçi ise maasi kesilir, hasta ise hastaligi artar.
  4. aLDaTMa !!!

aLDaTMa !!!

Uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog, dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus.Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz??? Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmus: Isveçli : Neyimi begenmedigini sorarim. Rus : Evi terk ederim. Fransiz : Sesimi çikarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim. Italyan : Kadini vururum....

Sayfayı Paylaş