1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Alerjisiz hayat, oh ne rahat

  Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  miele şikayet Alerjisiz hayat, oh ne rahat Üstün Alman markası Miele’nin alerjiklere özel ürettiği elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi ve kurutma makinesinden oluşan “Medic Family Serisi” alerjilere karşı mücadele ediyor, hem evinizi hem de çamaşırlarınızı her türlü alerjik toz, kir ve kimyasal maddeden arındırıyor. Böylece alerjik rahatsızlığı olanlar evlerinde rahat nefes almanın huzurunu yaşıyor.

  [​IMG]
  Baharla birlikte artan alerjenlere karşı, evinizde önlemenizi almanız için işte Miele Medic Family Serisi’nin 3 akıllı makinesi:

  Miele Medicair: Halınız kadar havanızı da temizliyor.
  Medicair Elektrik süpürgesi, evinizi temizlerken bir yandan da alerjiye karşı havayı da temizlemeyi ihmal etmiyor. Medicair, toza ve partiküllere karşı hassas temizlik sunuyor. En ince partiküllerin bile çok katlı özel yapısıyla tutulmasını sağlayan ve dışarı çıkmasını engelleyen özel HEPA filtresi, filtre kaseti içerisinde bulunan aktif karbon sayesinde istenmeyen kokuların oluşmasını da engelliyor.


  [​IMG]
  Miele Medicwash: Alerjiklere özel ilk çamaşır makinesi, Medicwash ısıyı 30 dakika boyunca koruma özelliğiyle alerjiye yol açan bakteri ve maytları tamamen yokedebilen tek çamaşır makinesi. Alerjiklere özel yıkama yöntemi ve özel ek programları ile Miele Medicwash en ufak deterjan tortularını bile yok ederek deterjan kaynaklı alerjileri önlüyor. Medicwash ayrıca, özel hijyen programı ile cilde doğrudan temas eden çamaşırların ev tozları ve maytlardan arındırılmasını sağlıyor.

  Özel durulama tekniği; Medicwash, ek durulama ve özel durulama sıkmasından oluşan özel durulama teknolojisi sayesinde, giysileri deterjan artıklarından ve polenlerden iyice arındırıyor.

  Özel yastık programı ; Medicwash, özel yastık programı ile yastık ve nevresimlerinizi 60 veya 95 derecede yüksek su seviyesiyle maksimum hijyenik yıkayarak rahat ve sağlıklı bir uyku sağlıyor.

  Yeni giysiler programı; Medicwash yeni giysiler programı ile 3 kg’a kadar çamaşırınızı 30 derecede zaman ve enerji tasarrufu sağlayarak yıkıyor ve yeni satın alınmış giysileri kimyasal maddelerden arındıryor. Miele özel bal peteği kazanı ise çamaşırları yıpranmalara karşı ekstra koruyor.

  Miele Medicfamily kurutma makinesi
  Miele Kurutma makinesi de tıpkı Medicwash çamaşır makinesi gibi alerjiye yol açan bakteri ve maytları yok ediyor.

   
Alerjisiz hayat, oh ne rahat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. lastik alerjisi nedir

  lastik alerjisi nedir

  ananas alerjisi kondom alerjisi LASTİK ALLERJİSİ DE NEYMİŞ? OLUR MU ÖYLE ŞEY? Çok nadir de olsa, malesef bu tür bir yorum duyabilirsiniz. Evet. Lateks hayati tehlike oluşturacak kadar ağır allerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bundan yaklaşık 2500 yıl önce Mayalar, “ağlayan ağaç” (Caa-o-chu -kauçuk- ağacı) özsuyunu kaplarda toplar, ayaklarını bu kapların içine sokar, sonra güneşte kurumasını...
 2. Klimalı hayat OY ne Rahat.. ne Rahat!!!

  Klimalı hayat OY ne Rahat.. ne Rahat!!!

  Melekler siz neyle ısınıyorsunuz allahaşkına yaaaa.. Kombinin tesisatı yeterli değil diye basınç fırlayıp duruyorrr Korkumdan fazla açamıyorumm. Kombiyi değişmek yeterli değil. Tesisatta değişecekmiş.. Bende Klima kullanayım dedimm.. Şimdilik 570 TL elektrik geldi:shootout: Diğer ayları bilemiyorum ne yapacağımmm. Hepmi para harcamak zorundayız yaaaaa:handanca:
 3. sivilcesiz hayat oh ne rahat!!!

  sivilcesiz hayat oh ne rahat!!!

  Sivilceler kimi zaman bizi rahatsız eden ve kimi zamanda kötü görünmemize neden olan sorunlarımızdandırlar. Sıkıntılı zamanlarımızda yoğun zamanlarımızda bize kenetlenip daha da çok sıkan ve yoran bu sivilcelerin çözümünü aramak ve bu çözümü uygulamak isteyen birçok bayan var. Pratik bilgiler elbette işimizi görecektir fakat onun öncesinde: sağlıklı beslenmelisiniz, cildinize gerekli...
 4. Kozmetik Alerjisi Nedir ?

  Kozmetik Alerjisi Nedir ?

  kozmetik alerjisi kozmetik alerjisi nedir Kozmetikler kolay kolay alerji yapmaz melekler :) Ama normalde zararsız olduğu halde sizin cildinizin hassasiyet gösterdiği bir madde (renklendirici koku verici koruyucu katkı maddeleri) içeriyor olabilirler. Bu yüzden de cildiniz buna tepki verebilir. Dermatolojik olarak test edilmiş de olsa hiçbir kozmetik malzeme bu riski tamamen önleyemez....
 5. Sperm alerjisi neden olur?

  Sperm alerjisi neden olur?

  sperm alerjisi nedir, sperm alerjisi nedenleri,sperm alerjisi belirtileri,sperm alerjisi tedavisi hakkında bilgiler Sperm sıvısı (semen, meni) içerisindeki maddelere karşı kadında meydana gelen alerjiye sperm alerjisi denir. Aslında sperm alerjisi terimi yanlıştır çünkü alerji spermlere karşı değil spermin içinde bulunduğu seminal plazmaya (semen sıvısı) karşı gelişir, bu nedenle seminal...

Sayfayı Paylaş