1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

ALESSANDRA AMBROSSİO doğum sonrası nasıl eski halini aldı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlülerin vucüt güzelliği ve kilo koruması diyetleri doğum sonra kilolardan hızlı kurtulup formda kalmarı fotomontajmı?!...

GÜZELLİĞİNİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ!
    VİCTORİA'S SECRET FİRMASININ MANKENLERİNDEN ALESSANDRA AMBROSSİO BİR BEBEK DÜNYAYA GETİRDİKTEN ÇOK KISA SÜRE SONRA YİNE BİKİNİ VE İÇ ÇAMAŞIRLARIYLA OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ VE HERKESİ ŞAŞIRTTI....

Çünkü sanki hiç hamile kalmamış gibi görünüyordu. Her şey kusursuzdu. Tek gram fazlası ya da çatlağı yoktu. Ama bu işin sırrı da çözüldü. Meğer Ambrosio'nun cekimleri de photoshop müdahalesinden nasibini almış. Elbette genç manken doğum yaptıktan sonra bile pek çok meslektaşını kıskandıracak kadar formdaydı ama bir moda çekimi için kusur sayılabilecek bir miktar fazlalık da usta bir operatörün elinde tamamen yok edilmişti. Böylece dünyada bir çok kadının merak ettiği bir sır da çözülmüş oldu.

ALESSANDRA AMBROSSİO doğum sonrası nasıl eski halini aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum sonrası nasıl beslenmek gerek

Doğum sonrası nasıl beslenmek gerek

Hamilelik kadar doğum sonrası beslenmede çok önemli çünkü sadece kendiniz için değil yeni meleğiniz için dengeli ve sağlıklı beslenmeniz gerekli :) Doğum sonrasında annenin aklına gelen en önemli sorulardan biri, fazla kilolardan nasıl kurtulacağıdır. “Lohusalık döneminde kilolarınızı dert edinmeyin” diyen Diyetisyen Ayşe Korkmaz, emziren annelerin hem kendilerinin hem de bebeklerinin...
  2. Doğum sonrası yağlar nasıl eritilir?

Doğum sonrası yağlar nasıl eritilir?

doğumdan sonra göbek nasıl eritilir doğum sonrası göbek nasıl eritilir doğumdan kalan dogumdan sonra gobek nasil dogumdan Doğum yapan her kadının mutlaka kilo sorunu vardır sonuçta hamilelik boyunca mutlaka kilo alınıyor ve bazen normal önerilen kilonun üstünde kilo alan bile var Mesela ben:D 2 hamilelik geçirdim ve toplam 50 kilo almıştım:D Sonuuç çok şükür verdim kilolarımı birazda...
  3. Doğum sonrası kilolar nasıl verilir?

Doğum sonrası kilolar nasıl verilir?

demet şener nasıl kilo verdi demet sener nasil zayifladi sener diyeti şener nasıl zayıfladı diyeti Doğum sonrası kilolar genelde her bayanın ortak sorunudur.Çok zayıf olan bir kişi bile hamilelik ve doğum sonrası çok fazla kiloya sahip olabilir ve buda çoğu kez depresyona kadar götürür kişiyi.Doğum sonrası kilo vermek istiyorsanız işte size uzmanların önerileri Uzman Diyetisyen Selahattin...
  4. Doğum sonrası hamilelikten nasıl korunuruz?

Doğum sonrası hamilelikten nasıl korunuruz?

doğumdan sonra gebelikten korunma,doğum sonrası gebelikten nasıl korunulur,doğum sonrası hamilelikten korunma yöntemleri,doğum yaptım gebelikten nasıl korunurum,doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında bilgiler Lohusalık Dönemi ndeki kadınların vücutlarının yeniden eski konumlarını kazanabilmesi ve çok kısa bir dönemde istenmeden yeni bir gebeliğin oluşmaması için gebelikten...
  5. Doğum sonrası göbek nasıl eritilir ?

Doğum sonrası göbek nasıl eritilir ?

Doğum sonrası kaygılar gebeliğin sonlarına doğru her anne adayında başlar. Fazla kilolarımdan nasıl kurtulurum, karnım eski haline dönecekmi, eskisi kadar fit bir görünüme sahip olacakmıyım ? Anne adaylarını endişelendiren doğum sonrası problemler. Gebelik süreci vücutta bir çok değişiklik meyadana getirsede doğum sonrası vücudunuzu hızla torparlamak mümkün ! Doğumdan sonra ve hatta...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş