1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Alıcı-Verici Burçlar

Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

burcu verici verici bayanlar ALICI BURÇLAR
    Bu gruptaki burçlar kendine dönük bireyseldir.

BOĞA - İKİZLER - YENGEÇ - ASLAN - BAŞAK - TERAZİ

VERİCİ BURÇLAR

Bu gruptaki burçlar yüksek frekanslı, aksiyonel olup, topluma dönüktür.

AKREP - YAY - OĞLAK - KOVA - BALIK - KOÇ

astroloji.biz

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Alıcı-Verici Burçlar

emeğine sağlık

Alıcı-Verici Burçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alıç

Alıç

Tatlı yaban eriği ihtisas sahibi, konusunda uzman bir doktorla tabir edilir.
  2. Utanç verici...

Utanç verici...

Arkadaşlarım birazdan sizlere birilerin dikkatini çekmesini umduğum bir utanç tablosu paylayacağım lütfen yorumsuz bırakmayınız
  3. Alıç meyvesi

Alıç meyvesi

alıç nerede yetişir alıç meyvesi nerde yetişir nerde alıç meyvesi, faydaları, kullanımı, nasıl kullanılır, nerde yetişir, Küçükken, okul önünde kağıt küllahlar içersinde satın aldığım alıç meyvesini pek sevmez ama sırf arkadaşalrım alıyor diye alırdım :D:D "Hey gidi günler heyy!" diyor ve alıç meyvesi hakkında ki anımı kısa keserek, faydalarını sunuyorum sizlere Melek'ler:)...
  4. Enerji Verici Bitkiler

Enerji Verici Bitkiler

1-Keçiboynuzu Lokman Hekim, günlerden birinde Anadolu'nun güneyindeki insanların dertleriyle ilgilenmek üzere yola çıkar. Toros Dağları'ndan aşağıya inip Akdeniz'e doğru ilerlerken limon ağaçlarını görür. Orada yaşayan insanların daha sağlıklı olabileceğini düşünerek ilerlerken yolunun sağının solunun keçiboynuzu ağaçlarıyla örtülü olduğunu görür. Orada durup yanındakilere "Buranın...
  5. Güven Verici Mesajlar istiyorum

Güven Verici Mesajlar istiyorum

Merhaba hanımlar, ben sevdiğim adama göndermek için sizden Güven Verici Mesajlar yazmanızı rica ediyorum aşk güvenle büyür bunu mesajlarımda ona yazmak istiyorum bu arada onu deli gibi seviyorum:)
Etiketler:

Sayfayı Paylaş