alın size karışık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alın size geyik zuhahahah

alın size geyik zuhahahah

dördüncü murat neden intihar etmis..?ilk üçe giremediğinden adamın biri yarın ölicem demiş yarmıslr ölmüs.. Bu tüp bebek hatali;hep gaz kaçiriyor... - Çiçekleri dalindan koparmayin! Kökünden sökün... - Önce insallah yenecegiz" Sonra: "Yenildik ama ezilmedik" (Milli Maç) - Seni bir yerden çikariyorum dedi kadin: Meger ebemmis .. - Kizda bir fizik var abi!, Einstein yaninda halt...
  2. Karışık cümlelerin arasından çekip aldım..

Karışık cümlelerin arasından çekip aldım..

Karışık cümlelerin arasından çekip aldım, bana ait olan, seni anlatan yakıcı aşk cümlelerini... Onlar benim di çünkü...Haklısın!...Seni anlatıyor ama benim içimden, yüreğimden akıyordu. Hakettinmi acaba gerçekten?...Sana çok mu geldi o cümleler, kelimeler?... Vefasızsın sen, belkide aykırısın bu yaşamdaki kimliğinle...Kaskatı bir taş gibi bazen yüreğin, inanamıyorum düşüncene... Nasıl...
  3. alın size güzel sözler

alın size güzel sözler

En fazla içimde ölürsün. Cesedini sürüklerim gittiğim her yere. Seni orada seviyorum yaklaşma bana. Güneşi de severim ama bir düşün; ya yaklaşırsa.. Susacaksan HZ.Meryem gibi suski,RABBİN konuşsun adına ve sessizliğin ses getirsin Dünyaya. Vakit Cuma... Ayetlerde oku aşkı... Îhrama girmiş süveyda, Melekler tavaf ediyor arşı. Senden kalan boş zamanlarımda Bol bol seni dinliyorum, tek...

Sayfayı Paylaş