Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Alişan Demet Akalın düeti

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  alişan demet akalın düet demet akalın alişan düet alişan demet akalın melekler imza topluyor şarkısı fotoları haberleri burada arkadaşlar. Şov dünyasının kanka ünlülerinden Alişan Demet Akalın düet yapmış Melek'lerim. Geçtiğimiz aylarda tıpkı Demet Akalın gibi yakın dostu olan Çağla Şikel ve Alişan yollarını ayırmıştı. Bu haberlerden sonra "Alişan cimri" diyen Demet Akalın'la yollarını ayıracak diye düşündüğümüz Alişan Demet Akalın Melekler İmza Topluyor için stüdyoya girdi. Şimdi gelin Demet Akalın Alişan düet haberlerini daha da detaylı öğrenelim Melek'ler.
  < Konu Resmi..>


  Fanteziyle pop buluştu, sıkı dostlar Alişan ve Demet Akalın “Melekler İmza Topluyor” için birlikte stüdyoya girdi. şarkıya ilgi büyük... Akalın’a göre bu ilginin ve şarkının başarıya ulaşmasının sırrı, okuma stillerinde saklı: “Alişan acıklı söylüyor, ben de giderli... ılginç bir noktada buluştuk.”

  Sizin hiç single’ınız yoktu, nereden çıktı şimdi bu fikir?

  - Alişan: Fikir bir anda doğdu. şarkıyı Hakkı Yalçın ve Ceyhun Çelikten yaptılar, aslında başkasına gidecekti. Ben erken davrandım, “Kimseye yollamayın, bu kadar güzel şarkı bulmuşken değerlendirelim, bayramda düet single olarak çıkaralım” dedim.

  - Demet Akalın: Bana mı gelecekti yoksa?

  Şarkı gerçekten Demet Hanım’a mı gidecekti?

  - Alişan: Hayır, Demet’e gitmeyecekti.

  - Demet: Yok yok, galiba bana gelecekti... Orada bir şeyler döndü...

  Peki, düeti Demet Hanım’la yapmaya nasıl karar verdiniz?

  - Alişan: Ceyhun, direkt “Demet’le düet yap” dedi ama ben uzun süre bundan Demet’e bahsetmedim. Sadece “Çok güzel bir şarkı var, sana dinleteceğim” diyordum.

  - Demet: Evet, bana “Bir şarkı var, sen öyle bir yerinde girip çıkacaksın sadece” dedi. Sonra şarkıyı dinletti, çok sevdim. şarkı güzel olursa okurum zaten, laf olsun diye okumam. Neyse... Onlar biraz projeyi büyüttüler. Ben de “Hepsini okuyayım, siz ne kadar kullanmak isterseniz kullanın” dedim. Benden o ışığı alınca “Düet yapalım” diyebildi.

  ŞARKIYI 10 DAKİKADA OKUDU VE GİTTİ

  Ya şarkıyı sevmeseydiniz?

  - Demet: Boğazım ağrıyor falan derdim, bahane bulurdum.

  - Alişan: Geldi stüdyoya, şarkıyı 10 dakikada okudu ve gitti. Hiç düzeltme yapmadan mix’e soktuk, inanamadım.

  Biraz hızlısınız sanırım...

  - Demet: şarkıyı çok sevdiğin zaman başka bir elektrik oluyor. Ben “Olacak Olacak”ı da 15 dakikada okumuştum.

  En son “10” albümünü çıkardınız, ondan istediğinizi alamadığınız için mi single’a yöneldiniz?

  - Alişan: Hayır hayır, “10”un promosyonu devam ediyor, ona çekeceğim klipler de var. Sadece bu şarkıyı bekletmek istemedim.

  Son baktığımda, henüz klibi olmamasına rağmen “Melekler ımza Topluyor” Youtube’da 400 bin kez tıklanmıştı...

  - Alişan: şu an 800 binlerde... Benim için de farklı bir şey oldu. Artık bazı radyolar sadece pop müzik çalıyor ya... Beni fantezi arabesk dalına koyduğu için çalmayan radyolar bile bu şarkıyı çaldı. Tabii, bunda Demet’in de etkisi büyük. Bir de üstüne remix yapınca tamamen pop oldu.

  - Demet: Bir de sanırım insanların böyle bir şarkıya ihtiyaçları vardı. Alişan hep acıklı şarkılar söylüyor, ben de hep giderli şarkılar söylüyorum. Çok enteresan bir yerde buluştuk. ınsanların şarkıyı sahiplenmesinin sebebi bu sanırım. ınsanlar ayrılıyor, kopma noktasına geliyor; o zaman da ne yapıyor, dua ediyor. Meleklerden böyle bir şey bekledikleri için şarkıyı da sevdiler.

  DEMET BANA NEDEN CİMRİ DİYOR BİLMEM

  Siz, uzun zamandır arkadaşsınız. Nasıl tanıştığınızı hatırlıyor musunuz?

  - Demet: Ben unuttum, nasıl tanışmıştık sahi...

  - Alişan: Ben 2005 yılında Bodrum’da, İbrahim ağabeyin barında çıkmıştım. Demet dinlemeye gelmişti. Orada tanışmıştık. Bir hafta sonra da arkadaşlarla hep beraber ıtalya’ya tatile gittik. O gün bugündür bir daha kopmadık.

  Demet Hanım size çok takılıyor, kızmıyor musunuz hiç? En son omuzlarınız dar diye dalga geçti, arada da “cimri” diyor...

  - Alişan: O bana takılır, ben de ona... Canı sağ olsun.

  - Demet: Cimri demedim, pinti dedim bu arada!

  - Alişan: Kızmıyorum da. Bu pintilik olayından muzdaribim çünkü hiçbir zaman pinti olmadım. Niye öyle dedi bilmiyorum. Belki bir şeyi ödemeyi unutmuşumdur.

  - Demet: Dur, düşünüyorum... Bir kere sushi yemeye götürmüştü beni. Neredeyse bütün mönüyü söyledim. “Yuh! Hepsini mi yiyeceksin?” dedi. Oradan çıktı sanırım.

  ALİŞAN YÜZÜNDEN SEDA’YI GÖREMİYORUM

  Bir süredir Demet Hanım’ın vokalisti Seda Önder’le berabersiniz. Nasıl başladı bu aşk? Demet Hanım mı tanıştırdı sizi?

  - Alişan: Dolaylı olarak... Demet, yazın evinde mangal partisi verdi. Orada görüştük.

  - Demet: Benden ayrı buluştular anacım, hiç haberim yok.

  - Alişan: Evet, Demet’in haberi yoktu. Biz ondan ayrı bir kere görüştük, zaten ilk buluşmada da patladık. İlk Kelebek görüntüledi hatta.

  - Demet: Seda vokalistten öte arkadaşım. Eskiden her gün görüşüyorduk. Ta ki bu beyefendi çıkana kadar! şimdi yüzünü göremiyoruz.

  Demet Hanım bile bilmiyorken görüntülenmek sizi zor durumda bırakmadı mı?

  - Alişan: ılk görüşmede görüntülenmek kötüydü, çünkü o zaman sevgili değildik. Evi o tarafta olduğu için “Geleyim, sohbet edelim” dedim. Sohbetimiz bitti, “ıyi ki buraya gelmişiz Yeşilköy’de kamera yok” diye düşünüyorum. Dışarı çıktık ve Kelebek muhabiri çekti. Talihsiz bir durumdu. Ondan sonra koptuk zaten, iki ay görüşmedik.

  Sonra nasıl bir araya geldiniz?

  - Alişan: Bir gün Demet’in evine gittim. “Seda da burada” dedi. Ondan sonra tekrar bir araya geldik ve mesajlaşmaya başladık.

  “Sonunda aradığımı buldum” diyor musunuz?

  - Alişan: Onun için daha erken ama şu anda mutluyum. Bir şey hissetmesem asla birlikte kameraların karşısına çıkmam.

  ANNEANNEM ACI ÇEKİYOR

  Demet Hanım, özel hayatınız hep gündemde, hep magazin basınının manşetlerinde... Bu kadar göz önünde olmak sizi rahatsız etmiyor mu?

  - Demet: Yoo... ıstediğim zaman kendimi geri çekebiliyorum zaten... Çiftliğe kapanmış bir pop star da olabilirdim ama bu bana uymuyor. Gezmeyi seviyorum. Hayata bir kere geliyoruz, izole yaşamak istemiyorum. Bu durumdan şikâyetçi değilim.

  Söyledikleriniz de yanlış anlaşılabiliyor. Mesela geçen gün anneannenizle ilgili bir haber yapıldı.

  - Demet: Her söylediğimin arkasında art niyet ararsan bulursun. Anneannem kalça kemiğini kırdı, sonra yaraları büyüdü. Birkaç ameliyat daha geçirdi. “Çıkmaz o ameliyatlardan” dediler ama çıktı. Doktor “Artık safra kesesi, karaciğeri, her şeyi bitmiş” diyor. Mamayla besleniyor ve artık beni bile tanımaz halde. Çok acı bir durum. Doktorlara göre 15-20 gün ömrü kaldı. Ben de bu yüzden “Çok acı çekmeden gitmesini bekliyoruz” dedim. Haberi yazanlar herhalde sağlıklı olduğunu sanıyorlardı.

  Bu tür haberler karşısında “Aman boşver” diyebiliyor musunuz?

  - Demet: Aile ile ilgili haberleri boşveremiyorum. Ne ben demirdenim ne de sinirlerim çelikten... Çok üstüme gelindiğinde tırnaklarımı çıkarıyorum. Gerçi eskiden daha fazla takılıyordum, artık o kadar değil.

  SAMSUNSPOR ADIMI HİÇ ZİKRETMESİN

  Son dönemde aşk hayatınızla çok sık gündeme geliyorsunuz...

  - Demet: Bu zaman zaman oluyor. Ama gerçekten sevimsiz bir yaz geçirdim. Bir ilişki bitirdim. Sonrasında Alişan’ın arkadaşlarıyla bile yazdılar beni.

  Yani genç futbolcu Savaş Yılmaz’la da birlikte değilsiniz...

  - Demet: Benim zaten bir erkek arkadaşım var. Adamın adını farklı yazıp futbolcu dediler. Sevgilimin adı Okan Kurt. Ama bu ilişkiyi çok fazla göz önünde yaşamak istemiyorum. Çünkü o bir işadamı ve bu konularla alakası yok. şu anda üstüne toz konmasından sakındığım bir ilişkim var. Samsunspor çok fazla ismimi zikrederse, gerekli mercilere avukatlarımla cevap vereceğim.


   
Alişan Demet Akalın düeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

  Demet Akalın - Bilmek İstiyorum

  Bilmek istiyorum Kolay oldu mu Hata deyip silerken Hiç gözlerin doldu mu(2) Bende sana ait Bir iki şey var Gelde al zalim Korkma yalvarmam Seni senin beni unuttuğun gibi Düşünmeden ağlamadan şimdi Bir anda unutacağım(2)
 2. Demet Akalın - ßebek (akor)

  Demet Akalın - ßebek (akor)

  Dm Eğer bana ayıracak vaktin varsa Kendini savunacak gücün varsa C Sende az da olsa gurur varsa Am (F ) Dm Evde bekliyorum Olmuyor böyle boş konuşmakla Bir kaç gün görüşüp sonra kaçmakla Doğruyu söyleyecek yüzün yoksa Gelme istemiyorum C Dm Ne üzülür ne sıkılır Am Dm Sadece birazcık düşünür Gm Dm F Hemen yeni bir aşık bulunur C Am Dm Yerin çok çabuk doldurulur Dm Am Sevgilimi koluma...
 3. demet akalın

  demet akalın

  demet akalın ayakları
 4. Demet Akalın Evlendi

  Demet Akalın Evlendi

  İkinci kez dünya evine giren Demet Akalın'ın muhteşem düğününden bilgiler ve fotoğraflar meleklerim :tik: Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen Demet Akalın ve Önder Bekensir’in düğününde en çok merak edilen konu, Akalın’ın eski sevgilisine mesaj atıp atmadığıydı. YILIN merakla beklenen, Demet Akalın ile Önder Bekensir’in düğünü, önceki akşam Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşti....
 5. Demet Akalın Arto Gerginliği !

  Demet Akalın Arto Gerginliği !

  demet akalın haberleri arto haberleri Demet Akalın ve şarkıcı Arto bir mekanda karşılaşınca hayli sıkıntılı saatler yaşanmış melekler . Demet'in eşi Okan Kurt Arto'ya ''Kafanı kırarım '' deyince ortalık iyice gerilmiş. İşte Demet Akalın haberleri, haberin detayları... İddialara göre mekanda ise küs olduğu Arto ile karşılaşan Demet Akalın arasında büyük bir tartışma yaşanmış. Okan Kurt,...

Sayfayı Paylaş