Etiketler:
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Alişan futbol oynayamayacak

Konu, 'Spor' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Tepecikspor Başkanı Temel Eyüboğlu da sahtecilik ve yanıltma yaptığı için Disiplin Kurulu’na sevk edildi.
    ASKERLİĞİNİ TECİL ETTİRİYORDU
    Şarkıcı Alişan, profesyonel futbolculara askerliklerini 38 yaşına kadar tecil etmelerini sağlayan yasadan yararlanmak için 2. Lig takımı Tepecikspor'da oynamaya başlamıştı.

Alişan’ın, 18 kişilik takım kadrosuna girmek için Tepecikspor'a 30 bin TL ödediği iddia edilmişti

Alişan futbol oynayamayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Futbol Dİyologlari

Futbol Dİyologlari

Ömer Çavuşoğlu: Elini vicdanına koy!.. İhsan Kalkavan: Tamam koydum... Muhabir: How was Sergen's freekick goal? Van Hooijdonk: It was fantastic... Lig Tv muhabiri: Evet sayın seyirciler çok fantastikti diyor... (Şansa Dansa'da Seray Sever, Fatih'e ipucu verir) Seray Sever: Möööö!.. Fatih Ürek: Geyik? Seray Sever: Ya mööööö!.. Fatih Ürek: Tamam buldum... Ceylan? Gülben Ergen: 6 kilo verdim,...
  2. futbol

futbol

GALATASARAY'lı herkes burayaa :cimbom:
  3. Futbolu kim buldu, Futbolun icadı

Futbolu kim buldu, Futbolun icadı

futbolun icadı futbolu kim buldu futbolu kim bulmuştur Futbolu kim buldu, Futbolun icadı, Futbol ne zaman icat edildi, Futbol nasıl bulundu, Futbol nezaman bulundu, Futbolu ilk kim buldu gibi sorularınızın, yanıtları bu yazıda yer almaktadır. Eskilerin "ayak topu" dediği, günümüzün "futbolu" keşfedildiği günden bu güne popileritesini korumaktadır Melek'lerim :) Futbol...
  4. Behzat Ç'de Oynayamayacak

Behzat Ç'de Oynayamayacak

ayça varlıer behzat ç den ayrıldı mı ayça varlıer behzat ç ayrıldı behsat ç, dizi hakkında, oyuncular, engin altan düzyatan,kim diziden ayrılıyor, dizi hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Behzat Ç'de oynayamayacak meleklerim haberi sizlerle paylaşıyorum. Star TV'nin polisiye dizisi 'Bir Ankara Polisiyesi Behzat Ç.'nin filminde oynayacak olan Engin Altan Düzyatan kadrodan çıktı. Emrah...
  5. Futbolun Kuralları

Futbolun Kuralları

Futbolun Kuralları nelerdir bakalım bayanlar Futbolun Kurallarını ne kadar doğru biliyor :)

Sayfayı Paylaş