Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Alişan kendini Porsche ile ödüllendirmiş

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

Ünlü şarkıcı Alişan, programlardan kazandığı parayla aldığı yeni otomobiliyle yakın arkadaşı Demet Akalın'ı gezdirdi.

Fantezi müziğin ünlü sanatçısı Alişan, şimdiye kadar televizyonlara yaptığı programlardan kazandığı parayla kendisine 2009 model Porsche marka bir otomobil satın aldı. 120 bin Euro'ya (yaklaşık 250 bin lira) aldığı Carrera Turbo model otomobilini yakın dostu Demet Akalın'a gösteren Alişan, onunla birlikte boğaz turu yaptı.
    Demet Akalın'ı gezdirdiği yeni otomobiliyle gazetecilere yakalanan Alişan, "Bu otomobili almadan önce annemden izin aldım. Bunca zamandır sahnelerde ve müzik dünyasındayım. İlk kez kendimi ödüllendirip bu otomobili aldım. Çok mutluyum, Allah kaza bela vermez inşallah" dedi.
    BATMADIK TAŞINACAĞIZ
    Alişan, Macaristan da kriz nedeniyle dükkanını kapadı haberlerini yalanlayarak " Evet o ülkede buradan çok kriz var ama bizim mağazamızın bulunduğu iş merkezinde kiraların yüksek olduğunu düşürülmesini istedik. Bize özel bir durum değildi genel olarak oradaki mağazalar bunu istedi. Kiraları düşürmedikleri için bizde mağazamızı başka bir yere taşıdık. Macaristan da işlerimiz devam ediyor zincirini bu yıl Türkiyeye de açacağız”dedi.

Alişan kendini Porsche ile ödüllendirmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Symbian işletim sistemi ile çalışan 100 milyonuncu telefon satıldı.

Symbian işletim sistemi ile çalışan 100 milyonuncu telefon satıldı.

Symbian işletim sistemi ile çalışan ilk telefon Ericsson R380'den bu yana geçen zaman içinde Nokia, Sony Ericsson ve 10 lisanslı üreticiden oluşan Symbian Patkı 100 milyonuncu cihazını bu hafta içinde sattı. 2006 yılında bu tarihe kadar satılan telefon sayısının 36 milyon ile rekor seviyeye ulaşması bu rakama ulaşılmasında en büyük etken olarak göze çarpıyor. Satılan 100 milyonuncu Symbianlı...
  2. Kendini tek kelime ile tanit...

Kendini tek kelime ile tanit...

Ben basliyorum hemen Mutlu :)
  3. Kadırgalı'nın yeğeni Eda ile Alişan'ın kuzeni fena yakalandı.

Kadırgalı'nın yeğeni Eda ile Alişan'ın kuzeni fena yakalandı.

seda sayanın yeğeni seda sayanın yeğeni eda eda gök gök sayan kimdir Seda Sayan’ın yeğeni Eda ile Alişan’ın amcasının oğlu Hasan uzun zamandan bu yana aşk yaşıyorlar. İkili Ortaköy’de bulunan bir mekandan çıkarken objektiflere yakalanmaktan kurtulamadılar. HABERTURK.COM MAGAZİN MUHABİRİ İBRAHİM ŞAHİN'İN ÖZEL HABERİ Geçmişte İbrahim Tatlıses, Alişan’ı veliaht olarak göstermiş daha...
  4. Porsche !! (tarihi)

Porsche !! (tarihi)

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, kısaca Porsche AG veya sadece Porsche (okunuşu;Porşe, Porsche yetkilileri "Porş" denilmesinden büyük rahatsızlık duymaktadır), 1947 yılında; Ferdinand Porsche'nın oğlu Ferry Porsche tarafından Stuttgart'da kurulmuş olan spor araba firmasıdır. İlk modelleri 1948 yılında çıkan Porsche 356'dır. Ferdinand Porsche 356 tasarımını yaparken oğluna yardım etmiş...
  5. Yeni sabah programı Ayle ile Alişan

Yeni sabah programı Ayle ile Alişan

ayşe ile alişan ayşe özyılmazel ve alişan programı Ali Taran ile olaylı bir şekilde evlenip daha sonra boşanan Ayşe Özyılmazel ve Alişan yeni sabah programı sunmaya hazırlanıyor Melek'lerim. Ayşe İle Alişan pek yakında sabahları televizyonlarınızın ekranlarında sizlerle olacak:) Çağla Şikel ile program konusunda yollarını ayıran Alişan'ın yeni partneri Ayşe Özyılmazel oldu. Ayşe...

Sayfayı Paylaş