Etiketler:
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Alişan Mahsun'u diline doladı

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

alişan , mahsun kırmızıgül , sevgilisiyle , askerlik dönüşü , yakalandı bilgiler bu sayfada [​IMG]

Alişan ile Mahsun Kırmızıgül'ün araları açılacağa benziyor melekler.
    Mahsun Kırmızıgül; Alişan'ın gözünde 'prestij' kaybetti! Askerlik dönüşü stand up yapacağını açıklayan Alişan, ilk şovu için malzemeyi Kırmızıgül'de buldu. Önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapılan bir düğün töreninde sahneye çıkan sanatçı, Mahsun'un tatil fotoğraflarıyla ilgili espriler yaptı...

FOTOĞRAFI GÖRDÜNÜZ MÜ?

Alişan davetlilere "Mahsun Abi'nin fotolarını gördüğünüz mü?" diye sordu, sonra da başladı espri yapmaya: "Orada bile üç numaralı bakışını atmış. Ben onun gibi yakalanmam, kuytu köşelerim var. Öyle yakalanacağıma leğende suya girerim daha iyi!

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.083
    Ödül Puanları:
    113
    dur buda askerden geldi reklamın iyisi kötüsü olmaz derdin.allahım akıl fikir versin bunlara.

papattya bunu beğendi.
Alişan Mahsun'u diline doladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dilim

dilim

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.
  2. Osman Öztunç - Alişan

Osman Öztunç - Alişan

İstasyon caddesinde kan var, İstasyon caddesinde ölüm. Bir türkü daha susturuldu ey babam, Zebaniler ölüm getirdi. Vurdular Alişan'ı,vurdular Alişan'ı, vurdular, Alişanı vurup seyre durdular. Alişan benim dostum, o benim arkadaşım, Ben ona gardaşım. Birazdan ben de gidiyorum, Söndürsün bu şehrin bütün ışıklarını. Unutmayın beni hem söylediklerimi, Artık vuranlar vurulmalı. Vurdular...
  3. Sonunda mahsun'u kabul etti!

Sonunda mahsun'u kabul etti!

MAHSUN KIRMIZIGÜL, YENİ FİLMİNDE OYNATMAK İÇİN BİR SÜREDİR ASİ DİZİSİNİN YILDIZI TUBA BÜYÜKÜSTÜN’Ü İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORDU. KIRMIZIGÜL, SONUNDA TUBA’YI İKNA ETTİ... Mahsun Kırmızıgül’ün kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini de yapacağı ’Güneşi Gördüm’ filmi için ikna etmeye çalıştığı Tuba Büyüküstün, sonunda kararını verdi ve projede yer almayı kabul etti. Büyüküstün’ün bağlı olduğu...
  4. Mahsun'u kızdırdılar

Mahsun'u kızdırdılar

ünlü....... ne desem bilemedim şimdi bu haberin üstüne...... Yönetmenliğe soyununan Mahsun Kırmızgül kendisine türkü diyenceler ateş püskürdü.... iyide Mahsun sen bir türkücüsün bir insan 7 sinde ne ise 70indede öyle anılır bunda kızacak bişey yok........ HALA TÜRKÜCÜ MAHSUN'UN FİLMİ! İKİNCİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM' İLE BEYAZPERDEYE ISINAN MAHSUN KIRMIZIGÜL'DEN SİTEM: EŞEK GİBİ ÇALIŞTIM. HALA...
  5. Alişan futbol oynayamayacak

Alişan futbol oynayamayacak

Tepecikspor Başkanı Temel Eyüboğlu da sahtecilik ve yanıltma yaptığı için Disiplin Kurulu’na sevk edildi. ASKERLİĞİNİ TECİL ETTİRİYORDU Şarkıcı Alişan, profesyonel futbolculara askerliklerini 38 yaşına kadar tecil etmelerini sağlayan yasadan yararlanmak için 2. Lig takımı Tepecikspor'da oynamaya başlamıştı. Alişan’ın, 18 kişilik takım kadrosuna girmek için Tepecikspor'a 30 bin TL ödediği...

Sayfayı Paylaş