Etiketler:
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Alişan - Turnam

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim

Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim

Gözden ıraklarda benim

Çekerim derdi sineye derdi sineye

Bu yıl bize gülmek haram belki seneye

Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler

Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim

Yaz ile baharda benim

Alişan - Turnam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şarkıcı Alişan kimdir tüm bilgiler burada

Şarkıcı Alişan kimdir tüm bilgiler burada

Bingöl´lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976´da İstanbul Kasımpaşa´da dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan´dı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses´in 'Sabuha', İzzet Altınmeşe´nin 'Maden Dağı' adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Serkan´a türkü söyletirlerdi. Bu,...
  2. Alişan ebru gündeşle yaşadığı geceyi anlattı

Alişan ebru gündeşle yaşadığı geceyi anlattı

Alişan, suskunluğunu bozdu!.. Ebru Gündeş’le aşk bombasının ortaya çıkmasından sonra bir süre ortadan kaybolan Alişan, Bodrum’da ortaya çıktı!.. Tatil keyfinde yakalanan Alişan son yaşadığı olaylarla ilgili konuşmaktan kaçınırken, “Delikanlı adama böyle bir konuda konuşmak yakışmaz” dedi!.. Deprem gecesi beraber olduklarını doğrulayan Alişan, “Yalnız değildik, yanımızda arkadaşlarımız da...
  3. Alişan Macar filminde oynayacak

Alişan Macar filminde oynayacak

Alişan Macar filminde oynayacak Alişan, Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de Türk asıllı ünlü Macar yönetmen Nejat Can Togay ile bir araya geldi. Togay'in çekeceği filmde Alişan'ın oynaması kesinlik kazandı. Alişan, 'Kasım'dan itibaren Macaristan'ın ünlü oyunculuk okullarından 'Budapeşte Gor Nagy Maria'da öğrenim görmeye başlayacağım. Bu...
  4. Alişanın sevgilisi

Alişanın sevgilisi

alişan, yeni sevgilisi, sevgilisi, kim, 2011, resimleri, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Alişan, yeni sevgilisini saklı tutuyordu ama geçtiğimiz gece yeni ve gizli sevgiliyise objektiflere yakalandı Melek'lerim:) Alişan’ın gizli aşkı sonunda ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı, basından köşe bucak kaçırdığı sevgilisiyle önceki akşam Yeşilköy’de objektife yakalandı. Yeşilköy’de büyük...
  5. Alişan Umrede!

Alişan Umrede!

alişan haberleri şarkıcı alişan Sevgili melekler, şarkıcı Alişan umreye gitti. Kutsal topraklarda olmanın mutluluğu yaşayan Alişan iftar sofrasında görüntülendi. Alişan "Allah’ım sana şükürler olsun ki Peygamber Efendimizin evinde iftar yapmayı nasip ettin. Şükürler olsun" diyerek dua etti.Allah herkese nasip etsin buralara gelmeyi. İnşallah, böyle bir huzur, maneviyat yok...

Sayfayı Paylaş