Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Alişan Umrede!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

alişan haberleri şarkıcı alişan

Sevgili melekler, şarkıcı Alişan umreye gitti. Kutsal topraklarda olmanın mutluluğu yaşayan Alişan iftar sofrasında görüntülendi.

< Konu Resmi..>

Alişan "Allah’ım sana şükürler olsun ki Peygamber Efendimizin evinde iftar yapmayı nasip ettin. Şükürler olsun" diyerek dua etti.Allah herkese nasip etsin buralara gelmeyi. İnşallah, böyle bir huzur, maneviyat yok diye konuştu.Allahım inşallah bizlerede nasip eder Kutsal toprakları Mübarek yerleri görmeyi inşallah..

*BİRİCİK* ve SadmiN bunu beğendi.
Alişan Umrede! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan - Var Ya

Alişan - Var Ya

Bir alev oldum gözlerin için Bir rüzgar oldum saçların için Bir hayal oldum mutluluk için Bir dünya kurdum ikimiz için Kulun oldum ben kölen oldum ben Bu aşk uğruna heder oldum ben Var ya sevdamı dağlara yazarım Var ya gözümü kırpmam yakarım Var ya aşkına ömrümü adarım Var ya ben var ya
  2. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  3. Osman Öztunç - Alişan

Osman Öztunç - Alişan

İstasyon caddesinde kan var, İstasyon caddesinde ölüm. Bir türkü daha susturuldu ey babam, Zebaniler ölüm getirdi. Vurdular Alişan'ı,vurdular Alişan'ı, vurdular, Alişanı vurup seyre durdular. Alişan benim dostum, o benim arkadaşım, Ben ona gardaşım. Birazdan ben de gidiyorum, Söndürsün bu şehrin bütün ışıklarını. Unutmayın beni hem söylediklerimi, Artık vuranlar vurulmalı. Vurdular...
  4. Umrenin Fazileti

Umrenin Fazileti

Umrenin Fazileti nelerdir bana acilen Umrenin Fazileti hakkında bilgi verirmisiniz acaba?
  5. Umrenin Yasakları Nelerdir

Umrenin Yasakları Nelerdir

Umrenin Yasakları Nelerdir lütfen bu konuda umre yasakları hakkında detaylı ve gerçek bilgileri bizimle paylaşın arkadaşlarım.

Sayfayı Paylaş