Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alişanın sevgilisi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

alişan, yeni sevgilisi, sevgilisi, kim, 2011, resimleri, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar

Alişan, yeni sevgilisini saklı tutuyordu ama geçtiğimiz gece yeni ve gizli sevgiliyise objektiflere yakalandı Melek'lerim:)

Alişan’ın gizli aşkı sonunda ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı, basından köşe bucak kaçırdığı sevgilisiyle önceki akşam Yeşilköy’de objektife yakalandı.

Yeşilköy’de büyük panik

Özel hayatı konusunda ser verip sır vermeyen Alişan da sonunda yakayı ele verdi. Yeni aşkını gözlerden uzak tutmak için Cihangir, Bebek, Etiler tarafları yerine Yeşilköy’de dolaşmayı tercih eden ünlü şarkıcı, bu şaşırtmacaya rağmen görüntülenmekten kurtulamadı.

Ne yapacaklarını şaşırdılar

Baş başa yemek yedikleri restoran çıkışı görüntülenen çift, flaşlar patlayınca şaşkına döndü. Hiç beklemediği bu baskın karşısında “Aha da yakalandık” diye tepki veren Alişan, şaşkınlığını üzerinden atar atmaz aracını çalıştırıp hızla oradan uzaklaştı.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
Alişanın sevgilisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  2. Osman Öztunç - Alişan

Osman Öztunç - Alişan

İstasyon caddesinde kan var, İstasyon caddesinde ölüm. Bir türkü daha susturuldu ey babam, Zebaniler ölüm getirdi. Vurdular Alişan'ı,vurdular Alişan'ı, vurdular, Alişanı vurup seyre durdular. Alişan benim dostum, o benim arkadaşım, Ben ona gardaşım. Birazdan ben de gidiyorum, Söndürsün bu şehrin bütün ışıklarını. Unutmayın beni hem söylediklerimi, Artık vuranlar vurulmalı. Vurdular...
  3. Alişan - Sevgilerimle (2008)

Alişan - Sevgilerimle (2008)

1. Sevgilerimle 2. Aşkın Vurduğu Yerde Çiçekler Açar 3. Gidebilen Hiç Olmadım 4. Sordun Mu? 5. İnanmadın Ki 6. Yeminliyim Tövbesi Yok 7. Söyleyemedim 8. Cane Cane 9. Gözün Aydın 10. Bıktım 11. Vay Gülüm
  4. Alişan futbol oynayamayacak

Alişan futbol oynayamayacak

Tepecikspor Başkanı Temel Eyüboğlu da sahtecilik ve yanıltma yaptığı için Disiplin Kurulu’na sevk edildi. ASKERLİĞİNİ TECİL ETTİRİYORDU Şarkıcı Alişan, profesyonel futbolculara askerliklerini 38 yaşına kadar tecil etmelerini sağlayan yasadan yararlanmak için 2. Lig takımı Tepecikspor'da oynamaya başlamıştı. Alişan’ın, 18 kişilik takım kadrosuna girmek için Tepecikspor'a 30 bin TL ödediği...
  5. Alişanın sevgilisi Seda Önder kim ?

Alişanın sevgilisi Seda Önder kim ?

alişanın sevgilisi kim, seda öner kimdir, resimleri Bugün sabah televizyonda Saba Tümer'in proğramını seyrederken Alişan'ın yanında sarışın afet-u devran bi hanım gördüm. Meğerse Alişan'ın sevgilisiymiş arkadaşlarım. Hatta proğramda Alişan'a Saba Tümer " Yahu bu kız senden uzun " vs dediğinde Alişan, biraz bozuldu gibi :D:D Ben bu işin aslında çok uzun süreceğine inanmıyorum. Zira...

Sayfayı Paylaş