Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz

mislinay

Yeni Üye
Üye
Allah Bİlİr Sİz Bİlmezsİnİz
allah bilir siz bilmezsiniz
Allah'u Teala Neden Hz. Adem Ve Havva'nin Çocuklarinin Bİrbİrlerİ İle Evlenmesİne- Bİr KerelİĞİne Bİle Olsa- İzİn VermİŞtİr...?

Allah ( C.c.) İstese İdİ Bİrden Fazla Adem Ve Havva Yaratamaz Mi İdİ ?yerlerİ Ve GÖklerİ Yoktan Var Edİp Onlari En Son Teknolojİ Harİkasi Olarak Yaratan Allah (c.c.) - MÜracaact Allah'in VarliĞinin İspati Dosyasi -elbette İstese İdİ İkİ Tane Daha Adem Ve Havva Yaratir Ve O İkİ Aİlenİn Çocuklarinin Bİrbİrlerİ İle Evlenmelerİnİ İsteyebİlİrdİ ?

Ama Allah (c.c.) , Hz.adem Ve Havva'nin Her DoĞumda Kiz Ve Erkek İkİz Olan Çocuklarin Bİrbİrİ İle Evlenmesİne DeĞİl Bİr Sonra Kİ DoĞan Kiz-erkek İkİz Çocuklarla Evlenmelerİne İzİn VermİŞtİr ÇÜnkÜ ;

" Ey İnsanlar Ayni Atadan Geldİnİz , IrkÇilik Yapmayin " Dİyelİm Dİye Allah ( C.c. ) Bİzlerİ Tek Atadan YaratmiŞtir. Ama Hala Daha IrkÇilik DÜnyayi SarmiŞ Ve DÜnya SavaŞlarinin Çikmasina Bİle Neden Olacak Kadar Ahtapot Gİbİ DÜnyayi SarmiŞtir. Ya Allah (c.c.) Bİzlerİ İkİ Atadan Yaratsa İdİ DÜnyanin Halİ Ne Olurdu Acaba ...???varin Gerİsİnİ Sİzler DÜŞÜnÜn !

kaynak:kelebekforum.com
 
Üst