Etiketler:
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Allah sahine bağışlasın

Konu, 'Komik Resimler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    :D:D

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Allah sahine bağışlasın
    Tövbe tövbe:hhh::hhh:

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0
    Amin Mislicim AMin :D:D

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

kızlar eğer beğendiyseniz sizin için bişiler yaparım bi kıyak çekerim arkadaşlarıma hı ne dersiniz ee bi sahip lazım onada :haha:

Allah sahine bağışlasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bağış

bağış

Sadaka vermeye delalet eder.Rüyasında bağış yapan kimsenin, geçmişte yapmış olduğu iyiliklerin karşılıklarını alacağına işaret eder.
  2. Doğuş - Sah Mat

Doğuş - Sah Mat

Sonunda muradına ermiş olmalısın Tahammülüm kalmadı Acı yanında yavan kaldı İstediğin gibi oldu Öyle büyük dert verdin ki bana Cennetimi cehennem aldı Anılarla dolu gönlüm Acılarla şaşa kaldı Yüreğim yanar Mutsuzluk sarar Şaha kalkar gönlüm Mata yatar
  3. kan bağışı ve organ bağışı

kan bağışı ve organ bağışı

sevgili adminlerim benim aklıma bir konu geldi ama nereye nasıl bağlayacağımı bilemedim. siz uzmanlara bıraktım. kan bağışı ve organ bağışı ile ilgili bişeyler yapmak istiyorum yani insanları bu konuda bilgilendirmek gerekiyo gibi geliyor. ama konuları nereye açacağımı bulamadım yada böyle ilgili bir konuyuda bulamadım varsa özür dilerim dikkatsizliğim için yoksa da nasıl birşeyler...
  4. Voleybol Saha Ölçüleri

Voleybol Saha Ölçüleri

voleybol saha ölçüleri voleybol saha ölçüsü sahasının ölçüleri sahası voleybolun Oyun alanı, 18 x 9 m. ölçülerinde bir dikdörtgendir ve en az 3 m. genişliğinde olan bir serbest bölge ile çevrilmiştir. Oyun sahasının üzerinde bulunan serbest oyun boşluğu, her türlü engelden arındırılmış olmalıdır. Serbest oyun boşluğu, oyun sahasının yüzeyinden ölçüldüğünde en az 7 m. yüksekliğinde olmalıdır....

Sayfayı Paylaş