Allahımıza teşekür edelim, Halimize Şükredelim

handanca

Daimi Üye
Üye
Allahımıza teşekür edelim, Halimize Şükredelim
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Allahın verdiği nimetlere şükretmek hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Neden İSLAM (Neden ALLAH C.C İnanmalıyız) Neden İSLAM (Neden ALLAH C.C İnanmalıyız)
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah'ın adı ile başlarım. Âlemlerin Rabbı Allah'a hamd olsun. Salât ve selâm, PEYGAMBER EFENDİMİZ’in ve onun pak âlinin ve ashabının tümüne.. وَمَا تَوْفِيقِي إِلاَّ...
Tüm İslami Bilgiler 0
Allah’a Niçin inanmamız gerekir? Allah’a Niçin inanmamız gerekir?
İslam bilgi dinidir. Bu dinde bilgiye zıt düşebilecek veya çelişecek bir şey yoktur. Şayet çelişir gibi görünen bazı şeyler varsa bu, henüz bilgimizin onu ihtiva edecek seviyeye gelmemiş olmasındandır. Yahut da onu bizim yanlış anlayıp...
Tüm İslami Bilgiler 7
Allah askina yardimci olun öldürcem kendimi Allah askina yardimci olun öldürcem kendimi
Merhaba ben öncelikle şunu söliyim arkadan ilişkiye girdik ve arkama boşaldi içimde tuttum hemen tuvalete gittim çikardim yikadim üstüne tuvaletimi de yaptim sildim güzelce korktum öne gelir akar diye ama akmadi ve adetim biteli 5 gin olmuştu...
Bilmedikleriniz 1
Allah hayırlısını versin inşallah Allah hayırlısını versin inşallah
Kızlar zaman epey geçmiş içinizde hamile kalanlar var mı ☺️
Bilmedikleriniz 0
Allahın verdiği nimetlere şükretmek Allahın verdiği nimetlere şükretmek
Allaha karşı kulluk vazifelerimizden birisi, onun ihsan etmiş olduğu nimetlere şükretmektir. Bu şükür vazifesi, lütufları sayıya sığmayan, nimetlerinin ardı kesilmeyen Rabbimize karşı her Müslümana farzdır. 76632...
Tüm İslami Bilgiler 2