Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

Cevap: Almanya´daki melekler gelin tanisalim!

Tsk ederim ahsu bakalim yakinlardan biri cikar belki :D

Merhaba Gurbetci meLekler Bende ne yazikki ALmanyadanim burda olmaktan hosnut degilim ama bilirsiniz mecburiyetten.
Ithal bir gelinim 12 senedir almanyanin münster diye kücük bir kasabasinda yasiyorum adim ÖzLem yasim 27 iki yavrum var.
bana yakin sanirim pek kimse yok umarim cikar umarim güzel dostluklar kurariz cünkü bu almanyanin ölü kokan sokaklari baska türlü cekilmez.... sevgiLer.

Öncelikle hosgeldin MeLzö!
Ben dogma büyüme buraliyim ama bende almanyayi sevmiyorum dedigin gibi ölü sokaklari. ins. yakindan biriler cikarda güzel dostluklar kurarsin. Konusmak istersende biz burdayiz her konuda danisabilirsin bana/bize!

hmm evet münster banada uzak.

bana yakin sanirim pek kimse yok umarim cikar umarim güzel dostluklar kurariz cünkü bu almanyanin ölü kokan sokaklari baska türlü cekilmez.... sevgiLer.

merhaba melekler ve melzö

melzö ben varim sana yakin oturan hamm yakinlarinda yasiyorum yillardir burdayim

simdide cocuklar geldi siraya onlar icin birakip gidemeyiz artik aci zulüm katlaniyoruz

izin sezonuda yaklasinca daha zorlasiyor bu yilda burdayiz daha bir zor gelecek

hayirlisi diyorum

ahh canlarım bnm gurbetçi kuzularım olsun biz varız iyiki m.m var bak m.m belki sizin bir araya gelmenizi sağlıycak bn yurt dışında diilim ama gurbetteyim sizi az çok anlıyabiliyorum mery yurt dışından çok meleğimiz var fakat daha köşeni keşvedememişlerdir tatlım fınduğum biraz reklam yap:D

Hosgeldin gülsen! Keyifli forumlar dilerim!!!

Seker yapacagim simdiden basliyorum sizde arada reklam yapim ok. canum benum :D

Slmm ,uzun zamandi buraya girme firsatim olmuyordu ee haliylende burayi gec gördüm ,bende almanyanin köln sehrinde yasiyorum ve ithal gelinim:p

Geri