Almanya Başbakanı Merkel Havuç Diyetiyle 10 Kilo Verdi!

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Almanya Başbakanı Merkel Havuç Diyetiyle 10 Kilo Verdi!
havuç diyeti, merkel nasıl zayıfladı, havuç diyeti nedirSevgili melekler, fazla kilolarından şikayetçi kadınların sürekli takip ettikleri konu özellikle göz önünde olan kadınların nasıl zayıfladığıdır. İşte bu isimlerden biri de Almanya Başbakanı Angela Merkel. Merkel yaptığı havuç diyetiyle tam 10 kilo verdi. Doktor tavsiyesiyle başladığı bu diyet hakkındaki bilgiler şöyle...


havuç-diyeti.jpg
Almanya Başbakanı Angela Merkel'in (59) geçtiğimiz aralıkta İsviçre'deki kayak kazasından sonra başladığı havuç diyetiyle şimdiye kadar 10 kilo verdiği ortaya çıktı. Kayak yaparken düşüp, sol kalça kemiğini kıran ve sonrasında 3 haftalık randevularını iptal eden Merkel'in koltuk değnekleriyle gezmeye başladığı dönemde 'havuç' diyetine başladığı öğrenildi. Merkel, doktor tavsiyesi üzerine daha önce parti toplantılarında içinde peynir bulunan sandviçleri yemeyi bıraktı. Almanya Başbakanı, 5 aydır masasında sürekli soyulmuş ve dilimlenmiş havuç, sarı, yeşil ve kırmızı biber ile pırasa bulunduruyor. Merkel'in açlığını başta havuç olmak üzere çiğ sebzelerle yatıştırdığı belirtildi.

"Başbakan çok disiplinli"

Merkel'in partisi CDU'dan Klaus Schüler (57), "Başbakan çok disiplinli. Diyete başladığı günden bu yana meclisteki parti toplantılarında içinde yağlanmış ekmek bulunan tepsileri görmek dahi istemiyor" dedi. Merkel'in 10 kilo vermesinin son Amerika gezisinde dışarıya çok olumlu yansıdığı, Almanya Başbakanı'nın eskiye göre daha sportif ve enerjik yansıdığı belirtildi.
 
Üst