1. Misafir

Misafir Forum Okuru

alo meeekkk

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: alo meeekkk

emegine saglik cok komik...

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: alo meeekkk

emegine saglik canim benim....

alo meeekkk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Alo

Dj Akman - Alo

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Gökyüzüne bakarım ay seni göstermiyor. Fallara bakarım ille de seni diyor. (2X) Dj akman AKMAN Sana alo diyorum beni duymuyor musun? Telefona cevap artık sevmiyor musun? (2X) Mesaj da çekmiyorsun kontürünmü bitti yar? Ben divane aşığım gezerim diyar diyar. (2X) Alo Alo Sana alo diyorum beni duymuyor musun?...
  2. 'Alo' sözcüğünün hikayesi

'Alo' sözcüğünün hikayesi

alo sözcüğünün hikayesi alo kelimesinin hikayesi eski telefon resimleri eski telefon en Meleklerim; telefonda hemen hemen hergün kimbilir kaç kez kullanıyoruz bu "Alo" sözcüğünü.Peki hiç merak etmediniz mi acaba neden alo diyoruz.Bu alo nerden geliyor.Kim çıkarmış telefonda alo demeyi.İşte ben sizin bu sorunuzun cevabını buldum.ALO sözcüğü gerçekte bir sevgilinin kısaltılmış...
  3. Alo Kanka !

Alo Kanka !

Son zamanlarda yaygınlaşan çocuk istismarlarına dur diyelim! Alo kanka, dünyada ilk kez İstanbul Polisi tarafından 2008 yılında, çocuklar için başlatılmış olan 1550 mesaj hattı projesidir. Çocuklarımıza başlarına herhangi bir olay geldiğinde, mağduriyet yaşadığında, ya da herhangi bir olayı polis ile paylaşmak istediğinde 1550 numarasına mesaj atmalarını öğretmeliyiz. Web Sitesi:...
  4. Neden ''Alo'' Deriz?

Neden ''Alo'' Deriz?

neden alo deriz, alo neyin kısaltmasıdır, alo ne demek, ne demektir, niçin kullanırız, ile ilgili bilgileri burada bulablirsiniz Sevgili melekler, Günümüzde hele de cep telefonları çıktığından beri bu aletler elimizden düşmüyor.Peki her an elimizde olan bu aletleri kullanırken neden sürekli olarak ''ALO'' dediğimizi biliyor musunuz? Hiç düşünmemiştiniz değil mi? Söyleyeyim; ALO...
  5. Alo 147 nedir

Alo 147 nedir

Alo 147 nedir Merhaba kızlar Alo 147 nedir nerenin nosudur bilenleri bekliyorum

Sayfayı Paylaş